Obserwatorzy

piątek, 10 października 2014

Zabawa wymiankowa - Kartki Świąteczne
Sezon świąteczny już za pasem. 
Niektórzy z Nas zaczęli, inni dopiero zaczną, przygotowywać kartki świąteczne, 
dlatego też chcemy zachęcić Was do kolejnej zabawy wymiankowej. 
Tym razem zabawa będzie miała charakter spersonalizowany i bardziej ciepły. 
Otóż każdy, kto weźmie udział w Wymiance, będzie zobowiązany do 
przygotowania jednej kartki świątecznej z niespodzianką i wysłania 
do osoby następującej po niej w kolejności zapisów.

Celem zabawy jest przesłanie karty świątecznej z życzeniami 
oraz naprawdę symboliczną niespodziankę.

Poniżej wyjaśniam zasady:
1. Do zabawy może przystąpić każdy /dowolną ilość razy/, kto w przeciągu 3 tygodni zgłosi chęć uczestnictwa w komentarzu pod tym postem. /Lista ta będzie podstawą do stworzenia kolejności i drogi przesyłek/.
2. Należy wykonać jedną kartkę świąteczną, dowolną metodą i techniką.
3. Niespodzianka o której mowa, jako dodatek do kartki, to coś symbolicznego, broń boże drogiego i ciężkiego. Podpowiadamy, że mogą to być, wycinanki wszelakie, kawałki papierów, wstążek, guziki itp.
Ma to być symbol obdarowywania się jako tradycja Świąt Bożego Narodzenia.
4. Kartkę świąteczną z niespodzianką wysyłamy do osoby, następującej po nas. Należy się z tą osobą skontaktować mailowo i ustalić dane adresowe. Informacje kto - do kogo zostaną podane na blogu Artimeno. Osoba nadzorująca zabawę, czyli ja będę Wam pomagać w ustalaniu danych, jeśli natraficie na jakieś problemy.
5. Wysyłka jest jednorazowa, także osoba która wyśle kartkę, w ramach zabawy winna też kartkę otrzymać. Jeżeli ktoś wypadnie, wówczas w kolejności jest następna osoba, zapisana po niej.
/Oczywiście pod warunkiem, że nie otrzymała już kartki w zabawie. To sytuacja awaryjna i mam nadzieję, że takich sytuacji nie będzie/.
6. Wysyłkę robimy listem poleconym! /zalecam opcję ekonomiczną/.
Przesyłka polecona ekonomiczna kosztuje 4,20 zł dla gabarytu A 
/czyli koperta do wielkości formatu A4 i nie grubsza niż 2 cm/.
Informacyjnie podaję, iż przesyłka polecona priorytetowa kosztuje 5,50 zł, również dla gabarytu A.
Myślę, że nasze kartki z niespodzianką spokojnie zmieścimy w gabarycie A.
7. 3 tygodnie, czyli od 10 października do 1 listopada, to czas na zapisy, tworzenie listy uczestników, ale też czas na przygotowanie kartki świątecznej dla kogoś. Jeżeli chodzi o to, kiedy wysyłamy? to myślę, że po 11 listopada będzie najlepsza pora :-) 
Adnotacja do pkt 7: 11 listopad to już ostateczny termin, by przesyłki z kartkami od Nas wyszły. Jeśli będziecie gotowi wcześniej, można zrobić wysyłkę wcześniej. Proszę jednak nie zapominać o skontaktowaniu się z osobą obdarowywaną :-)
8. Ważne jest, by komunikacja między nami była otwarta. Jeżeli ktoś ma jakieś kłopoty proszę o kontakt ze mną: ajgacia (małpa) gmail.com
9. Można, a nawet trzeba wspomnieć o zabawie na swoim blogu w osobnym poście /jeśli nie masz bloga, ten punkt Cię nie dotyczy/ i zamieścić zdjęcia.
W pierwszym poście umieszczamy banerek /ten na górze postu/ i informacje o zabawie z linkiem zwrotnym do tego posta na Artimeno. Za jakiś czas... czyli  kiedy otrzymacie karteczkę z niespodzianką, a swoją już wysłaliście, prosimy o umieszczenie na swoim blogu /kolejny post/ zdjęć jednej i drugiej karteczki, oraz niespodzianek jako dowód na ukończenie zabawy.
10. Jeśli coś jest niejasne - proszę o komentarze w poście lub kontakt mailowy.
11. New:  14 listopada na blogu Artimeno zostanie opublikowany post podsumowujący Naszą Zabawę Wymiankową.
Każdy, kto chce, by jego kartka znalazła sie w tym poście, proszony jest o zgłoszenie swojej pracy - czyli wysłanie mailem zdjęcia, celem jego publikacji oraz danych: nick i adres strony /ewentualnie jeszcze informacje o swojej parze - wystarczy podać kto to był/.

Zatem otwieram oficjalnie II Zabawę Wymiankową
prezentowaną poniżej Kartką Świąteczną

Kartka jest w nietypowym - nawiasowym kształcie, a w jej centralnym punkcie umieściłam
mroźno-śnieżny krajobraz z choinkami i domkami. Wszystko za sprawą nowość w sklepie:


Widok z góry pokazuje, jak wiele warstw posiada ta kartka. Zdecydowanie należy do tych puchatych :-)
Poszczególne elementy warstw umieściłam na paskach, które są zamocowane do krawędzi ramki, z lewej i prawej strony. Tylko w niektórych miejscach musiałam użyć kosteczek 3D, by cała kompozycja nie zapadła się do środka. Choinki i domki oprószyłam śniegiem - zmiksowałam sztuczny śnieg z żelowym medium akrylowym - i nałożyłam punktowo na białe elementy, płotek i szyszki.


Po nałożeniu warstw na dole powstała wielka dziura :-) 
- wypełniłam ją gazą, którą ułożyłam bałaganiarsko,a dla wzmocnienia efektu wyciągnęłam krawędzie poza ramkę. Dla obciążenia kompozycji, z lewej strony zdecydowałam o umieszczeniu jeszcze jednego 
świątecznego motywu, czyli Poinsencji i szyszek.
Całość już pięknie się prezentowała, także na sam koniec dodałam jeszcze odrobinkę fioletu
Ot, tak dla kontrastu.Materiałoznawstwo:


Kartka bierze udział w Zabawie Wymiankowej, 
otrzyma ją pierwsza osoba, która zapisze się zaraz po mnie :-)
wraz z mini niespodzianką.

Serdecznie zapraszam do udziału w zabawie!


------------------------------------------------------------------------------------------

Witam w Naszej Zabawie Wymiankowej:

Ajgacia => Joasiaam => Aneta => Karola => Marta Borowska => Daria S => Gembula => Agnieszka Ostrowska => Monika Olszewska => 10. Patrycja S. => Karteluszki Reni => Elżbieta Kubiak => Maggie => ewinka Nowa => Ilona Konarczak => Angi => Artana.85 /zgoda Angi/ => Czarna dama => papierkarnia => 20. dagmara => Hania/artimeno/ => Eliza Art => Barbara Wójcik => Tesa57 => Akrimeks => AnetaA => aisab => szepty serca => Boei => 30. Ewa Jurewicz => Barbetka K => Elżbieta Dworowy => Misiówa i Spółka => Czarownica => Janusz B. => Kasia Pieczykolan => Aga Zboralska => Małgonia => zofia => 40. Barbara - The Quilling Time => Barbetka K /po raz drugi/ => Paulina scraPINA => Elunia => Anonimowy /Belgia=zgoda Elunia/ => chwilotrwaj => Małgorzata Zoltek => Ewa Kwiatkowska  => AnioleQ7 => justyna9ewa => 50. aleksandra Mayr /zgoda justyna9ewa/=> ewarost => Michaela Koczwara => Malowany Imbryczek => Ewa Kwiatkowska /po raz drugi/ => Kerowyn => Monika na hamaku => Jola => Fabryczka hand made by I.B. => Zajawka => 60. Sylwia Murzynowska => Edyta z Kubkiem Kawy => Dagmara Kos => Anonimowy: justys_1109 => Aleksandra Sz => lucy z mazur => Asia Nosal => Agnieszka Ostrowska /po raz drugi/ => anonimowy: asik_prj@wp.pl => Edyta z Kubkiem Kawy /po raz drugi/ => 70. joankaj /zgoda; Irlandia/=> Asia Nosal /po raz drugi/  =>  Tina J /zgoda/ => Monika Olszewska /po raz drugi/ => Edyta z Kubkiem Kawy /po raz trzeci/ => Dora => Karteluszki Reni /po raz drugi/ => zielona liszka => PaNaKo => AnioleQ7 /po raz drugi/ => 80. Blanka => Daria S /po raz drugi/ => ScrapGonkowo => Akrimeks /po raz drugi/ => Agnieszka Ostrowska /trzeci raz/ => Martuszka => KasiuLove => Rudzia-Bianca => Martuszka /po raz drugi/=> Karolina_Wycina => 90. Wanda => hubka38 => basienka0073 => Monika na hamaku /po raz drugi/ => AnetaA => Paulina scraPINA /po raz drugi/ => Martuszka /po raz trzeci/ => Olenkaja => Maggie /po raz drugi/ => CreaDiva => Etoile
-------------------------------------------------------------------------------------------
Razem jest Nas już 100 osób! Brawo!!!
w tym 5 osób z zagramanicy ;-)
i 14 osób, które bawią się podwójnie :-)
i 3 osoby, które mnożą swoje prawa x 3

Uwagi porządkowe

Jedna osoba wyeliminowana z zabawy - brak kontaktu od miesiąca - Elżbieta Kubiak
para: Karteluszki Reni => Elżbieta Kubiak => Maggie 
zatem wysyłka kartki odbywa się następująco:
 Karteluszki Reni => Maggie 
/dziewczyny już się ze sobą skontaktowały/

Jeżeli ktoś ma problem ze skontaktowaniem się z drugą osobę,
śmiało możecie do mnie pisać.

Pozdrawiam,

196 komentarzy :

 1. Otwieram oficjalnie II Zabawę Wymiankową - Ajgacia - jestem pierwsza. Kto chce dostać ode mnie kartkę zapisuje się poniżej. Następna osoba wysyła kartkę do kolejnej, następującej po niej, itd.
  Zapisy kończą się 1 listopada, zatem ostatnia zapisana osoba wysyła kartkę do mnie :-)))...... Ciekawa jestem, któż to będzie? :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Świetnie! Brawo - karteczka prezentowana w poście wraz z mini niespodzianką poleci do Ciebie. W ramach zabawy, przygotujesz swoją kartkę świąteczną z niespodzianką i wyślesz ją do następnej osoby, która zaraz się zapisze :-))) / myślę, że teraz reguły zabawy są jasne i czytelne już dla wszystkich/. Pozdrawiam

   Usuń
 3. I ja chętnie zapiszę do tak fantastycznej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super dziewczyny! Witam Was i już pod postem tworzę listę, kto do kogo i kto po kim :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. też się zgłaszam :) temat świetny i jest tyyyyle możliwości ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, Daria - Marta wysłała do ciebie mnóstwo wiadomości w celu ustalenia danych do wysyłki i do tej pory nie otrzymała informacji. Obecnie kontakt z Toba jest niemożliwy. Proszę odezwij się do Marty jak najszybciej, w innym przypadku będziemy zmuszeni wyeliminować cię z zabawy. Poza tym brak na Twoim blogu posta z zabawą i banerka. Proszę zamieść info u siebie na blogu.

   Usuń
  2. Witam, niestety nie otrzymałam żadnej wiadomości na fb ani w mailu... ale już napisałam do Pani Marty :) informacje na blogu już umieszczam ;)

   Usuń
 6. To i ja dołączam do zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również dołączam do zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo! Proszę jednak o podanie namiarów. W przypadku wpisu Anonimowy trudno o ustalenie komu wysłać karktę lub z kim się trzeba skontaktować. Proponuję podać w odpowiedzi nick oraz proszę o kontakt mailowy na mój adres: ajgacia (małpa) gmail.com

   Usuń
 9. Ja też chętnie wezmę udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No to i ja, wymianka zakładkowa mnie wciągnęła, więc tym razem również zapisuje się

  OdpowiedzUsuń
 11. mam ochotę też wziąć udział w zabawie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam od ponad tygodnia na adres, proszę odezwij się.
   renatasobanska@op.pl

   Usuń
 12. Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wysłałam kartko-niespodziankę do Ilonki :-)))

   Usuń
 13. Z największą przyjemnością wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja też wezmę udział ;-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. a osoby mieszkajace poza granicami Polski tez moga brac udzial?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę ze w takim przypadku należało by zapytać Angi /osoba przed tobą, która będzie wysyłać kartkę/ Jest to związane z wyższym kosztem przesyłki.

   Usuń
  2. Angi się zgodziła. Będzie to list zwykły - w tym jednym wyjątkowym przypadku. Liczę, że zgodzisz się na taki kompromis :-) Pozdrawiam

   Usuń
 16. I ja chętnie wezmę udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanko, bo w regulaminie jest napisane że kartki wysyłamy najpóźniej 11 listopada. A to nie miało być 11 grudnia? :) Pozdrawiam

   Usuń
  2. :-) w zamyśle był 1 miesiąc zabawy, czyli prawidłowo 11 listopada. Wiemy jak ważne dla każdego są Święta Bożego Narodzenia i jak szybko czas leci tuż przed nimi. Zawsze jest mnóstwo spraw do załatwienia. W związku z tym, zanim wejdziemy w ten gorący okres chcieliśmy się pobawić. Z jednej strony to początek sezonu kartkowego dla niektórych, z drugiej strony jeszcze brak białej gorączki i bieganiny. Zatem.... każdy powinien zdążyć z kartką i niespodzianką do każdego. :-))) Pozdrawiam

   Usuń
  3. Dzięki, teraz rozumiem :) Pozdrawiam

   Usuń
 17. Z wielką przyjemnością dołączam :-) Ciekawe dla kogo będę przygotowywać karteczkę?

  pozdrawiam wszystkich uczestników zabawy, fajnie że jesteście !
  hania

  OdpowiedzUsuń
 18. Chętnie się dopisuję do zabawy, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja spróbuję, ale coś innego:-) Barbara z 5porroku:-)

  OdpowiedzUsuń
 20. to ja też chcę wziąć udział w tej zabawie banerek już idzie do mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja też chętnie dołączę, o tak miłych zakładkowych doświadczeniach po prostu muszę :) Ajgaciu, nie wiem, czy pisać tu, czy na priva w sprawie kolejnej prośby w celu charytatywnym, właściwie to potrzebuję Was wszystkie-scrapujące dziewczyny, żebym dała radę zrealizować to, o czym myślę.
  Ps. z akcją zakładkową jakoś dałam radę, choć po wykonaniu ponad 130 zakładek śnią mi się już po nocach :)
  pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 22. ja też z wielką ochotą wezmę udział w zabawie:)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja również chętnie wezmę udział w wymianie :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetna zabawa - z przyjemnością zapisuję się do kolejki. Cieplutko wszystkich pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 25. Odpowiedzi
  1. Dostałam swoje cuda - kartka i wycinanki fantastyczne :))

   Usuń
 26. Ja również ustawiam się w kolejce do zabawy. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pooooszło - i mam cichą nadzieję, że się spodoba :)))

   Usuń
  2. ..... i przyszło:) Kartka cudowna - poproszę o kursik na taką karteczkę. Potrójne szczęście również przypadło mi do gustu. Szczególnie moje ulubione M*

   Usuń
 27. I ja również z wielką radością ustawiam się w kolejce do zabawy.:)))

  OdpowiedzUsuń
 28. No to i za wskakuję w kolejkę :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja nie mam bloga ale również chcę barć udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, Oczywiście witam w zabawie i jednocześnie proszę o kontakt mailowy z Kasią Pieczykolan lub bezpośrednio ze mną, w celu ustalenia adresu wysyłki - w przypadku braku blogu Kasia nie może do ciebie napisać :-), ale Ty możesz się z nią skontaktować pierwsza :-) Pozdrawiam

   Usuń
 30. szkoda, że nie ma mnie na miejscu :/ Pozdrawiam wszystkie uczestniczki i życzę wspaniałej zabawy wymiankowej :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Jej, ależ Nas duZo! Nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu. Jesteście wspaniali. Dzięki!!!
  Jadziu, może następnym razem do Nas dołączysz. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 32. Skoro można przystąpić parę razy - to ja sobie pozwolę zdublować swoje zgłoszenie - lubię robić niespodzianki a Boże Narodzenie to świetna okazja ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie, oczywiście odnotowuję raz jeszcze :-)

   Usuń
  2. Dostałam rewelacyjne niespodzianki :)))

   Usuń
 33. A moje zgłoszenie się nie zapisało, dobrze że zauważyłam!
  Rewelacyjny pomysł zapisuje się i ja! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie byłaś zalogowana, a może pojawił się problem z zapisem. Witam zatem w zabawie. Dopytam również, bo mamy jedno zgłoszenie anonimowe, czy możliwe jest by to był Twój wpis z 10 października 2014 15:45??

   Usuń
  2. Najwidoczniej gdzieś coś chciało pokrzyżować mój zapis, ale ja się tak łatwo nie dam! :D
   Wpis anonimowy nie jest mój :)

   Usuń
 34. Zgłaszam się do zabawy - super pomysł.
  Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 35. jak przygotuję kartkę to się dopiszę :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 36. Bardzo chetnie przylacze sie do zabawy. Uwielbiam tworzyc karki i posiadam rowniez sporo drobiazgow, do produkcji kartek, ktorymi z przyjemnoscia sie podziele z innymi. Nie bedzie problemu jak wysle mini-uponinek do 2lub trzech osob. Mieszkam w Belgii, a moj adres to: rosselily@yahoo.be Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapytanie o zgodę zostało wysłane do Etoile - czekam na info

   Usuń
  2. Oczywiście Elunia jest osobą poprzedzającą - nie Etoile jak napisałam. Elunia zgodziła się na Twój udział w zabawie :-)))

   Usuń
 37. Ja ja ja chcę być następna. :) Karteczki już mam. Czekają na swoje 5 minut. W tym roku często wymieniam się na karteczki. Super zabawa. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy na koniec zabawy zrobisz jakieś podsumowanie. Ja wiem że to mega dużo roboty, ale takie podglądowe foty, coby wszystko w jednym poście było. (bez skakania po wszystkich blogach, bo myślę że jeszcze dużo nas będzie)

   Usuń
  2. Hej, oczywiście. Dodam taki punkt w regulaminie i będzie post podsumowujący :-)

   Usuń
 38. To ja zapisuje się jako następna.W ubiegłym roku dostałam piękną karteczkę od Ani to teraz mogę się zrewanżować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, jeśli dobrze rozumuję, to znowu dostaniesz ode mnie karteczkę :) a nie odwrotnie :)
   patrz punkt 4. "4. Kartkę świąteczną z niespodzianką wysyłamy do osoby, następującej po nas"

   Usuń
 39. I ja też z miłą chęcią się zapisuję :) Formalności zaraz dopełnię :)
  Miło będzie komuś podarować karteczkę!
  http://evebellart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. I ja się zapisuję :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Bardzo chętnie się zapisuję :)
  Post na blogu pojawi się jeszcze dziś :)

  OdpowiedzUsuń
 42. I ja chętnie wzięłabym udział, ale też z zagranicy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapytanie o zgodę zostało wysłane do justyna9ewa - czekam na info

   Usuń
  2. jest zgoda - bawimy sie zatem dalej :-)

   Usuń
  3. Karteczka od Oli jest już u mnie... dziękuję za upominek i przydasie :)

   Usuń
 43. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banerek umieszczony i chętnie przyłączam się do wymianki :)

   Usuń
 44. ja też z wielką chęcią wezmę udział w tej zabawie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Michaela bardzo cię przepraszam i proszę o wybaczenie ... karteczkę wyślę w poniedziałek. Mam niezbyt sprawne ręce... i nie mogłam wcześniej jej zrobić. Dziękuję za wyrozumiałość. Jeszcze raz przepraszam :)

   Usuń
 45. A ja jeszcze raz się zapiszę :))) Uwielbiam kartki bożonarodzeniowe...

  OdpowiedzUsuń
 46. To i ja poproszę o dopisanie mnie do listy

  OdpowiedzUsuń
 47. Chętnie wezmę udział w zabawie:) pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam odzewu od Kerowyn , która jest moja para wymiankową , nie wiem czy odczytała mojego maila, proszę o reakcje:) Pozdrawiam serdecznie Monika:)

   Usuń
 48. Dołączam do wspólnej zabawy:-)
  Proszę o dopisanie mojej skromnej osoby do listy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 49. Po raz pierwszy i z wielką nieśmiałością zapisuje się do zabawy :) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja kartka do Ciebie już wysłana. Pozdrawiam:-*

   Usuń
  2. Dotarła już:) bardzo dziękuję! Wysłałam maila:) Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
 50. Też chcę dołączyć do zabawy :) ale chyba poprzednio się nie zapisało moje zgłoszenie...

  OdpowiedzUsuń
 51. Witajcie:) Ale duzo chętnych:) I ja nabrałam ochoty:) Zgłaszam się:) Technika dowolna?

  OdpowiedzUsuń
 52. Ha! Szykuje się przednia zabawa i wielka przyjemność:-)
  Z radością zapisuję się do wymianki:-)
  Mój blog: strzepki-okruchy.blogspot.com gdzie i post, i banerek wymiankowy.
  Pozdrawiam Organizatorów i Wymiankowiczów obecnych i przyszłych:-)

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja tez, ja tez:) adres e-mail: justys_1109@interia.pl. prosze o kontakt:) pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 54. Ja również ustawiam się w kolejkę :)
  http://pinku-art.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. I ja też chcę wziąć udział w tej zabawie

  OdpowiedzUsuń
 56. To ja jeszcze raz się zapiszę.

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapisuję się i ja - mail do kontaktu asik_prj@wp,pl Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście musiałam strzelić literówkę... ;-) poprawny mail - asik_prj@wp.pl

   Usuń
 58. Dziewczyny! Jesteście niesamowite!!! Ilość osób jest wręcz oszałamiająca => to już setny komentarz, WoW!

  OdpowiedzUsuń
 59. A ja z dziką rozkoszą zapisuję się po raz wtóry:-)
  Tak, przyznaje się... Mam na imię Edyta i jestem wymiankoświątecznoholiczką...
  Serdeczności jesienne dla Wymiankowiczów i Organizatorów:-)

  OdpowiedzUsuń
 60. Odpowiedzi
  1. Przepraszam z góry Szanowne Organizatorki:-), bo może wybiegam przed szereg... Ale pewnie padłoby pewne pytanie w moją stronę:-) A ja zawczasu na nie odpowiem!, że do Irlandii oczywiście, że mogę wysłać kartkę:-)))) Ja nie mam jak tam pojechać, a od lat mi się marzy, oj... marzy:-), więc choć kartkę wyślę:-)))

   Usuń
  2. :-) Cieszę się bardzo i odpowiadam Joankaj - Witam w Naszej zabawie

   Usuń
  3. Ciesze sie niezmiernie i niebawem biore sie do roboty :)

   Usuń
 61. Ja też się zapisuje na wymiankę:)

  OdpowiedzUsuń
 62. Jaka fajna zabawa, chciałabym dołączyć, ale czy się uda? Ja też z zagranicy....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asia Nosal wyraziła zgodę, zatem Tina J - witaj w zabawie :-))))

   Usuń
  2. Super, dziękuję bardzo, czas zabrać się do tworzenia:)

   Usuń
 63. Ja się przyłączę po raz drugi, a co mi tam :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Świadoma praw i obowiązków wynikających z udziału w kartkowo - niespodziankowej wymiance Artimeno uroczyście oświadczam, że pragnę powiedzieć wymiance po raz trzeci TAK.
  Po raz trzeci i ostatni! Obiecuję!
  Ja po prostu nie lubię liczb parzystych. A bardzo lubię liczbę TRZY:-)
  Czy mogę trzeci raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakie miłe to szaleństwo :-)

   Usuń
  2. :-))) ależ oczywiście - po raz trzeci wielki ukłon w Twoją stronę :-))) Witaj!!!

   Usuń
  3. :-))) dziękuję za przyzwolenie:-)))

   Usuń
  4. To prawda-jest niesamowita, dziś otrzymałam od Ciebie karteczki-są śliczne, były same ochy i achy, gdy rozpakowałam w szkole, dziękuję, jesteś kochana i jestem pewna, że to, co było nie wróci, pozdrawiam :)
   Aneta

   Usuń
 65. Witam, chciałabym się też zgłosić do zabawy, będzie to mój pierwszy raz :) Mam nadzieję, że nic nie pokręcę ;) Pozdrawiam Dora

  OdpowiedzUsuń
 66. Z wielką przyjemnością przyłączam się i ja :-)

  OdpowiedzUsuń
 67. Ja też z przyjemnością zapisuję się jeszcze raz :)

  OdpowiedzUsuń
 68. Odpowiedzi
  1. Kartkę właśnie otrzymałam :) jest przepiękna :) a zawartością paczki jestem mega pozytywnie zaskoczona ;) nie spodziewałam się tylu przydasi... dziękuję :)

   Usuń
 69. to ja jeszcze raz się zgłaszam :)

  mój blog: http://black4lady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Świetnie, ze tu trafiłam! Dopisuję się do tak świetnego grona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w takim razie mogłabym prosić Pani adres do wysyłki? :)

   Usuń
  2. ScrapGonkowo ja również pisałam do Ciebie - brak informacji zwrotnej. Bardzo proszę o kontakt z Darią lub ze mną, celem ustalenia danych do wysyłki! w przeciwnym razie grozi eliminacja z zabawy!

   Usuń
  3. kartka dzisiaj została wysłana :)

   Usuń
 71. dopisuję się i ja po raz drugi, bo mam mnóstwo pomysłów na karteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 72. No to wstrzele się po raz trzeci do zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 73. To i ja się chętnie dołączę do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 74. super pomysł !!! chętnie się dołączę do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 75. To i ja się chętnie pobawię z Wami choć nigdy wcześniej nie brałam udziału w wymiankowej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rudzia-Bianca to mamy wspólny pierwszy raz :) adres poproszę kasiulove@gmail.com

   Usuń
 76. Uwielbiam takie wymianki, dlatego zgłaszam się po raz drugi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martuszka już myślę nad czymś specjalnym dla Ciebie :) adres poproszę na malgoska76@hotmail.com :)

   Usuń
  2. Paczuszka poleciała , mam nadzieję że jutro będzie u Ciebie i Ci się spodoba :)

   Usuń
 77. zgłaszam się i ja:) świetna zabawa:)

  OdpowiedzUsuń
 78. dopisuję się do listy uczestników zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 79. To ja z chęcią jeszcze raz się zabawię:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 80. Wyrażam chęc wzięcia udziału w tej zabawie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę o pozostawienie informacji z adresem mailowym, lub proszę o skontaktowanie się ze mną - również poprzez email. Nie mogę w tej chwili dodać Pana/Pani do zabawy, jeśli nie wiem kim jesteś i jak się z Tobą skontaktować.

   Usuń
 81. To ja też jeszcze raz :) w takim towarzystwie zabawa to przednia sprawa. Przy okazji, za zgodą Ajgaci proszę wszystkie scraperki, żeby zajrzały i być może dołączyły
  http://madzik-scrapuje.blogspot.com/2014/10/zbiorka.html
  wiem, że to sporo kosztuje, bo i czas Wasz i kasę bo z czegoś zrobić trzeba i za coś wysłać, ale może warto...
  Pozdrawiam
  AnetaA

  OdpowiedzUsuń
 82. Weszłam sprawdzić czy zasady się nie zmieniły i stwierdziłam, że zapiszę się jeszcze raz! :)
  A co! Karteczki już gotowe czekają na swoje 5 minut :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karteczka w drodze od poniedziałku :)

   Usuń
 83. To ja również po raz kolejny się dopisuję. Już trzeci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również wysłałam karteczki w poniedziałek :)

   Usuń
 84. I ja także chętnie wyślę karteczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Z miłą chęcią zgłaszam swój udział w zabawie :-)

  OdpowiedzUsuń
 86. Dziś ostatni dzień - jeśli jest jeszcze ktoś, kto chciałby się zapisać do zabawy - to ostatnie minuty dzisiejszego dnia są najlepszą okazją.
  Do północy można zgłosić swój udział!
  Teraz jest Nas już 99 osób! Brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 87. zgłaszam się jako osoba nr 100 :) i zabieram się za robienie kartki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, zatem jako ostatnia osoba w naszej zabawie, wysyłasz karteczkę do pierwszej osoby w kolejce - czyli do mnie :-))))
   Oficjalnie zapisy są już zamknięte! Pozostaje teraz kontakt z poszczególnymi obdarowywanymi osobami i wysyłka kartek z niespodzianką - najpóźniej do 11 listopada.

   Usuń
 88. Ktokolwiek wie, ktokolwiek ma...poszukuję namiarów na p. Elżbietę Kubiak.
  Usilne kontakty na jej blogu nie przynoszą efektów :)
  Proszę o e-maila
  renatasobanska@op.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reniu - ja nadal bez odzewu, piałam ale Ela nie odpowiada.

   Usuń
  2. Reniu i jak udało ci się skontaktowac?

   Usuń
 89. szkoda że się spóźniłam :/. Życzę miłej zabawy

  OdpowiedzUsuń
 90. I ja sie spóźniłam:(Kochana a może mogłybyśmy z Dagmarą wziąść jeszcze udział???Ja bym jej zrobiła a Ona mi????Co Ty na to???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-))) rzeczywiście dla pary znajdzie się miejsce. Jeżeli Dagmara się zgadza to możecie zrobić wymiankę między sobą :-) skontaktujcie się ze sobą.

   Usuń
 91. Bardzo dziękuję za fajną zabawę, z pewnością nie wszyscy są odpowiedzialni za kliknięcie chęci udziału w zabawie. Nie wiem czy wszyscy otrzymali karteczkę, ja niestety nie otrzymałam od mojej pierwszej pary - Patrycji S. bo nawet o adres do mnie nie napisała. No ale dobrze, że drugie moje zgłoszenie zakończyło się miło. I nie chodzi mi o kartkę itp. bo przecież nie jestem małą dziewczynką, ale chodzi mi o odpowiedzialność za swoje czyny. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jeszcze swojej niespodzianki nie otrzymałam. Jeśli została wysłana 10. listopada, to istnieje szansa na to, że dziś ją odbiorę.

   Z kolei wiem, że moja praca dotarła już do odbiorcy :)

   Usuń
 92. Moja karteczka już dotarła do Małgosi o czym mnie poinformowała, co bardzo mnie cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 93. Do mnie też już dotarła karteczka z przydasiami i moja podobnie - dotarła do adresatki. Dziękuję za pomysł wymianki świątecznej:) Tradycja pisania kartek nie umrze! Hurra:D

  OdpowiedzUsuń
 94. Wszem i wobec ogłaszam,że karteczka od Kasi do mnie dotarła! i tyle cudowności, przydasi,że tylko się zachwycać i bardzo bardzo dziękować :)! Super,że Komuś taki pomysł do głowy wpadł i cieszę się,że mogłam brać udział w zabawie :) dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 95. Do mnie dotarły moje karteczki od Tiny J. i Agnieszko Ostrowskiej- bardzo Wam dziękuję dziewczyny, zaraz wrzucam fotki na bloga :) A ze swojej strony przepraszam dziewczyny (Patrycja S. i Edyta z Kubkiem Kawy), które miały dostać kartki ode mnie - będę mogła je wysłać dopiero pod koniec listopada, dotrą spóźnione już w grudniu. Wysłałam Wam wiadomości na priw.

  OdpowiedzUsuń
 96. If you have an excellent server support plan, it will let you send a support ticket instantaneously and
  get fast response. People, who are planning to use their
  own software, they must not choose this
  hosting service. These connections and resource sharing can even be made across different operating systems such as Unix, Linux and
  Microsoft Windows.

  Have a look at my web-site imgur

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.