Obserwatorzy

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Witamy Gościa Specjalnego !

 Pamiętacie jak ogłosiliśmy Candy w którym do wygrania były zestawy papierów Wyjątkowe chwile Studio75. Jedną z osób do których uśmiechnął się los była Ewa. Byliśmy ciekawi co wyczaruje z nagrody. Dziś mamy możliwość poznania bliżej Ewy, jej pasji i oczywiście zobaczyć prace, które powstały z papierów Studio75.
 
 
 
Witam serdecznie,
 
 Nazywam się Ewa Mrozińska w sieci- Ewa M, mieszkam w Sosnowcu . Jestem mamą dwóch cudnych córek, posiadaczką ogromnego kota i małego ogródka :) Mogę również powiedzieć ,że jestem scraperką . Pochłonęło mnie to zajęcie całkowicie. Sypialnię zamieniłam (częściowo ) w warsztacik. Mam na swoim koncie kilka fajnych wyróżnień i zostałam również ostatnio zaproszona do DT, gdzie współpracuję z innymi zdolnymi Polkami. Scrapuję od ok.trzech lat ,prowadzę również bloga za swoimi pracami http://nowelove.blogspot.com/, do którego odwiedzania gorąco Was zapraszam .
Uwielbiam tworzyć kartki ,ramki ,tagi no i oczywiście exploding box-y.
Udaje mi się wygospodarować trochę czasu na branie udziału w warsztatach gdzie mogę podciągać swoje umiejętności i również spotykać się z Wami na zlotach :) Mam nadzieję , że spotkam się z Wami w Warszawie !!!!!  
 
Zobaczcie jakie niesamowite prace powstały z papierów Wyjątkowe chwile Studio75

poniżej inne dzieła Ewy prezentujące jej dorobek artystyczny
Ewo dziękujemy, że nas odwiedziłaś i podzieliłaś się swoim talentem.  Niezwykle miło było Cię poznać bliżej. A Was drodzy czytelnicy zapraszam na blog Ewy po garść inspiracji.


pozdrawiamy
załoga Artimeno

5 komentarzy :

 1. Dziękuję za zaproszenie i możliwość przedstawienia swojej osoby i twórczości :)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne prace :)
  Gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewa jesteś niesamowita! Miło poznać Cię bliżej:)
  A Twoje prace- przepiękne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło bliżej poznać Ewka, przepiękne prace tworzysz!!:)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.