Obserwatorzy

poniedziałek, 7 stycznia 2019

Ramka na zdjęcie - kartka sztalugowa z pastami strukturalnymi


Nietypowe formy kartek dają możliwość rozbudowania i poszerzenia swoich funkcji i kartka nie musi być jedynie kartką.
Lubię, kiedy da się połączyć coś ładnego z czymś praktycznym i tak wymyśliłam kartkę sztalugową, która ma dwa przeznaczenia. Oprócz tego, że nadal pozostaje kartką ;)

Zrobiłam kartkę - ramkę na zdjęcie z notesem.

Taki pakiet trzy w jednym!
Zbudowałam ramkę na zdjęcie na bazie kartki  do której przymocowałam jako motyw główny dużą tekturkę ze Scrapińca. Nie rozdzieliłam jej, tylko wykorzystałam jako obwódkę - ramkę, którą zaopatrzyłam dodatkowo w folię - okienko.


Tak uzyskałam przód, nakleiłam go (tylko dolną jego część) na okrągłą bazę sztalugi, zostawiając miejsce na włożenie zdjęcia. Taka forma może z powodzeniem służyć niejednej Babci na postawienie pamiątkowego zdjęcia oczywiście ukochanych wnuków :) w ładnej oprawie.
Kartka typu easel card, czyli sztalugowa ma jeszcze jedną powierzchnię do zagospodarowania, tą dolną.
Tu zrobiłam część "użytkową" i dokleiłam notes post-it.


Całość ozdobiłam delikatnie, bo to oprawa zdjęcia, i już sama tekturka jest mocnym dekoracyjnym akcentem, więc użyłam szablonu, który powstał dla Artimeno na specjalną okazję, o której już niedługo powie Hania podczas live'a dotyczącego nowego kit-u!

Perłowa pasta do szablonów i druga, turkusowa z brokatem idealnie rozprowadzają się i dają dodatkowo połysk i pięknie się mienią. 


To zdjęcie wsuwam od tyłu między bazę a naklejoną tekturkę:

Cała praca powstała z nowej kolekcji Scrap and Me Simple Story.
Pudełko ozdobiłam również pastami, nakładając wzór z szablonu w narożniku. 


Prezent np. na Dzień Babci gotowy, notes można uzupełnić, gdy skończą się kartki, a zdjęcie wymienić na to najbardziej kochane, czy aktualne!
Jak Wam się podoba taki pomysł 3 w 1? 
Gotowe bazy, kolekcje papierów i pasty strukturalne oraz nasz nowy szablon czekają na półkach Artimeno:

https://www.artimeno.pl/bazy-do-kartek-albumow/7204-rzeczy-z-papieru-baza-sztalugowa-okragla-kremowa.htmlhttps://www.artimeno.pl/simple-story-beige/7976-scrapandme-simple-story-beige-zestaw-papierow-30x30cm-6szt.htmlhttps://www.artimeno.pl/pasty-strukturalne-snieg/4164-daily-art-pasta-strukturalna-satynowa-perla-50ml.html

https://www.artimeno.pl/pudelka-na-kartki-kwadratowe/7208-rzeczy-z-papieru-pudelko-pelne-na-kartke-ecru-15x15x25cm.htmlhttps://www.artimeno.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-quillingu/1324-bibulka-samoprzylepna-dwustronna-9mm.htmlhttps://www.artimeno.pl/brokaty/5630-daily-art-pasta-brokatowa-akwamaryn-50ml.html


https://www.artimeno.pl/kleje-bibulki-gabki/3676-craft-passion-bibulka-dwustronnie-klejaca-szer-6mm-5m.htmlhttps://www.artimeno.pl/nozyczki-ozdobne/6842-leniar-linijka-aluminiowa-z-uchwytem-30cm.htmlhttps://www.artimeno.pl/pudelka-na-kartki-kwadratowe/7208-rzeczy-z-papieru-pudelko-pelne-na-kartke-ecru-15x15x25cm.html
https://www.artimeno.pl/maski-szablony/7977-artimeno-maska-17-x-20-koronkakrople.html


A na FB w grupie Wsparcie na starcie cały styczeń upłynie nam pod hasłem mediów, więc zapraszamy zainteresowanych tym tematem :)6 komentarzy :

 1. Super pomysł i przepiękna praca 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialnie to wymyśliłaś i przepięknie wykonałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pasta delikatnie się mieni, widziałam. Świetnie wykorzystałaś bazę , dobrze ze taką mam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowity pomysł! :) Ogromnie podobają mi się te pasty brokatowe... Chyba się niedługo na nie skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.