Obserwatorzy

środa, 17 października 2018

Zapraszamy na nową odsłonę i zmienioną formułę wyzwań na blogu Artimeno.

Dzisiaj rusza już trzecie nasze mini wyzwanie, ale pierwszy raz „wyszło” z grupy Wsparcie na starcie by zagościć i tutaj.
Jak będzie prowadzone? Już wyjaśniamy!
wyzwanie wsparcie na starcie

 

Ponieważ nasza grupa WnS kierowana jest głównie dla wkraczających do świata scrapbookingu i tych, którym nasza pomoc i wsparcie jest potrzebne by ruszyć dalej, to właśnie poprzez wyzwania chcemy rozwijać Wasze umiejętności.


Na blogu będą podawane raz w miesiącu tematy wyzwań i dalej będzie można wklejać swoje prace za pomocą narzędzia inlinkz czyli żaby.

Ale całe emocje związane z wyzwaniem, jak głosowanie, wybieranie najlepszej pracy, bo to uczestnicy grupy wybierają głosując na najlepszą pracę - jest w grupie, dlatego zachęcamy do przyłączenia się do nas! 

 Każde mini wyzwanie szerzej omawiamy i podsuwamy rozwiązania i inspiracje właśnie w grupie.
Tam też otrzymasz więcej wskazówek, łatwiej i skuteczniej nam komunikować treści dla osób, które tego potrzebują i łatwiej się z Wami możemy kontaktować. Działamy i pomagamy sobie nawzajem,

 prezentujemy dodatkowe porady i kursy, dotyczące tematu wyzwania. 


Spróbuj swoich sił pod naszym okiem,  udało się to już wielu początkującym, dla niektórych to był pierwszy raz z wyzwaniem, pierwszy raz z taką czy inną formą kartki...

DLACZEGO MINI? 

Nie dlatego że jest małe, czy krótkie, ale jest dla szyte na miarę osób niezaawansowanych, pragnących nauczyć się czegoś nowego, wypróbować z nami techniki i tematy, które przerabiamy w mini kursach, na lajwach,  wykorzystać umiejętności których uczymy i przekazujemy w grupie. 

Wtedy łatwiej jest tworzyć, można zapytać kiedy coś nie jest jasne, tu powstają tutoriale na bieżąco i zgodnie z Waszymi potrzebami, Was – uczestniczek grupy i często same jesteście inicjatorkami tych kursów, jak kursy na kwiatki z dziurkacza, które są przedmiotem naszego wyzwania. 

Nasze wyzwania nie dotyczą rozbudowanych form, starannie dopasowujemy je dla osób początkujących!


Te wyzwania to ukoronowanie naszych i Waszych grupowych aktywności!
Masz wątpliwości albo jeszcze nie masz odwagi ? w grupie zawsze łatwiej – sprawdzone! Bo tam najszybciej otrzymasz odpowiedzi i pójdziesz krok dalej! Tylko zacznij tworzyć! 

Rozwijaj skrzydła z Artimeno, jak ponad 500 osób, które już się zadomowiły w grupie WnS.


Zapraszamy Cię do przyłączenia się do grona uczestników grupy, bo w grupie siła, więcej podobnych Tobie osób, spraw, problemów i dyskusji, które toczą się non stop i w których warto brać udział, by nabierać doświadczenia. 
Więcej pomocnych tutoriali łączących się z wykonaniem prac na wyzwania,  no po prostu – dzieje się! żal nie skorzystać!  Wpadniesz? MINI WYZWANIE #3

TERMINY

17 - 27. 10. 18. Wstawianie prac
28. 10. 18. Głosowanie (grupa WnS)
31. 10. 18. Wyniki 

TEMAT

Zrób dowolną pracę z użyciem samodzielnie tworzonych kwiatków, których elementy wycięte są z dziurkacza!

Dziurkacze dowolne, ale tylko dziurkaczowe motywy się liczą! Nie stemplowane, nie z wykrojnika – prosimy o własnoręcznie tworzone kwiatki z wyciętych dziurkaczem elementów tyle wytycznych!

Ile to już sposobów na wykonanie kwiatków za pomocą dziurkaczy poznaliśmy? Są zebrane w ostatnim naszym newsletterze i wciąż dostępne po zapisie. Śmiało, wycinaj i działaj! To nie są trudne do opanowania sprawy ;)


Tak wygląda kawałeczek (mały, to kawałeczek;)) ostatniego newslettera, pokazujemy dla pobudzenia apetytów:


Mam też news -  szykuje się kolejny step by step – będzie udostępniony w grupie WnS. (tak, też na kwiatki z dziurkacza!)

ZASADY

 Stwórz pracę wg podanego tematu, wstaw link do żabki na dole posta, jeśli nie jesteś grupie, zapisz się i pochwal się co zrobiłeś w odpowiednim poście na fb, podpatruj i słuchaj jak radzą sobie inne osoby. Rodzaj pracy – dowolny. 

Jeśli nie masz ochoty do nas dołączyć, też możesz tu wstawić pracę :) 
Jednak nagrody i konkursy związane z tym wyzwaniem przeprowadzamy na fb. No i omija Cię cała zabawa! :))

Zwycięska praca zostanie nagrodzona niespodzianką od Artimeno – a tym razem to będzie... zestaw wykrojników!


A to jak się domyślacie moja inspiracja z własnoręcznie formowanymi wg kursów przerabianych w grupie:

kwiatki własnorecznie


Wyzwanie ma swój baner, miło nam będzie odwiedzając wasze blogi ujrzeć go przy gotowej pracy. ⏬⏬⏬

Zapraszamy do udziału i wstawiania swoich prac zgodnie z podanymi wytycznymi.
Wszelkie inne działania, które prowadzimy w grupie na Facebook-u poznacie po dołączeniu do grupy. 
Jeśli jeszcze nas nie znasz, a jesteś na początku swej drogi i pomocna dłoń w rozwijaniu warsztatu i poznawaniu tej ścieżki jest Ci potrzebna – wskakuj do grupy, pobieraj nasze newslettery (zapis tu) i twórz razem z Artimeno :)
💞 pozdrawiam w imieniu całego naszego zespołu! 💞
1 komentarz :

  1. Piękne, każda ma swój urok, dziewczyny znowu dałyśmy radę ;)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.