Obserwatorzy

piątek, 29 listopada 2019

Layout vintage według mapki

Cześć!
Jak już wszystkim wiadomo, w tym tygodniu rozpracowujemy mapkę numer 4, którą stworzyła Ania Sitarz. Ku pamięci wygląda ona następująco:
Kojarzy się ona z pracą journalową i taki też był mój zamysł, jednak zamieniłam ją na layout w stylu vintage. Dzięki temu, że ma on niewielkie wymiary (20x20cm) zawsze mogę go później przerobić na np. okładkę albumu - wystarczy zrobić dziurki :)

Ja mapkę odwróciłam o 45 stopni w lewo czyli niebieskie kropy na Ani mapce u góry znalazły się u mnie z lewej strony. I wystąpiły w postaci spatynowanych śrubek :)
Kompozycję ułożyłam z kolekcji papierów Old Manor Mintay by Karola, którą nieco podmalowałam, aby elementy rzucały cień.Skrawki papierów jakie często odcinamy jako za duże do innych projektów, do tej mapki sprawdziły się znakomicie. Pod zdjęciem można z nich zbudować ciekawą kompozycję i wcale nie widać, że to tylko małe kawałeczki.Wracając do mapki - niebieskie kropy na mapce w jej centralnej części zastąpiłam kompozycjami kwiatowymi.Dodatkowo wzbogaciłam miejsce zaznaczone przez Anię na dodatkowe elementy zardzewiałym spinaczem. Całość pracy utrzymałam w stylu vintage, koncentrując się na kolorach brązu, sepii i ecru, dodając tylko nieco blasku cekinami i brokatem.Mam nadzieję, że moja interpretacja mapki przypadła Wam do gustu :)

Chciałabym również się z Wami pożegnać, gdyż to moja ostatnia inspiracja dla Artimeno. Dziękuję Wam, że tak miło przyjmowaliście moje projekty. Niech wena Was nie opuszcza!

Twórczego dnia!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.