Obserwatorzy

niedziela, 10 lutego 2019

Pokochaj media - pobierz e-book !


Witaj,


Ten e-book, to zbiór przydatnych informacji nie tylko dla
osób zaczynających pracę z mixed media.

Powstał on po całomiesięcznym przerobieniu tematu: Pokochaj media na grupie Wsparcie na starcie, czyli scrapuj z Artimeno (WnS)
To, co warte zanotowania zebrałyśmy w tym e-booku aby nic nie uciekło, dobrze Wam służyło, i ułatwiło wejście do świata mediów.


Dajemy go Wam!  🎁🎁🎁🎁
 

Dostaniecie go w newsletterze – jesteście na liście zapisanych? Jeśli jeszcze nie dołączcie:

Szukajcie newslettera z linkiem do pobrania bezpłatnego EBOOK-a! Miłego czytania! 😍

🎀🎁🎁🎀 

W ramach miesiąca scrapbookingowego postały też warsztaty on-line MEDIOWY PRZEPIŚNIK.

 Możesz zakupić kit + dostęp do nagrania live w którym krok po kroku robimy przepiśnik lub sam dostęp do live warsztatowego.
 Tym sposobem tę przygodę możemy rozpocząć razem - a jak wiadomo w grupie raźniej.

https://www.artimeno.pl/639-kit-nr-5-live-warsztatowy-1-luty-godz1800-Miłej lektur! Daj nam proszę znać w komentarzu co sądzisz o naszym e-booku?2 komentarze :

  1. Odebrałam, pobrałam, przeczytałam - bardzo polecam i zachęcam. Sama zaczynam przygodę z mediowaniem, choć scrapbooking jest moim hobby od kilku lat. Patrząc na mój przypadek, należy dodać jedno ostrzeżenie- uwaga, mediowanie wciąga i to bardzo 😂😂😂. Co jest też bardzo istotne, nigdy nie wiemy jaki będzie efekt końcowy naszej pracy i to jest w tym najlepsze. 😉 Wasz e- book jest godny polecenia, czy mogę to zrobić na moim blogu? Fakt, że mam go od kilku dni, ale takie fajne materiały warto zbierzbierać od samego początku.😊

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.