Obserwatorzy

środa, 20 lutego 2019

Kartka z wirującym balonem za dwa grosze - Spinner Card

Cześć! Nie można się wprost oderwać od nietypowych form kartek :) 
Urozmaicanie kartek o elementy ruchome, wysuwane, rozkładane ma swój urok i ich wykonywanie bardzo wciąga, kto próbował, wie, że najtrudniej zrobić jakąś formę po raz pierwszy. 
Potem myśli nasze krążą wokół kolejnych wersji danej formy. Dobrze to widzimy w grupie, gdzie wciąż przybywa nowych inspiracji.
Tak też było z moją kartką Spinner Card.

niezwykłe formy kartek


Spinner, czyli kartka z wirującym, ruchomym motywem - cała radocha w tym wirowaniu! 

Przygotowałam bazę, w której wycięłam dwa koła, mniejsze i większe, by utworzyć tor, rowek, w którym "pojedzie" nasz motyw.

kartka

U mnie jest to balon z kolekcji Mintay Papers - Secret Place. umieszczony pomiędzy krawędziami wyciętych kół na pieniążku :)


Taki mechanizm pozwala na zastosowanie różnych rozwiązań, i że miałam mało, po jednej kartce powstała następna. 
Też ze spinnerem ale tym razem w poziomie. tym razem mam wirujący zegar ;))
Użyłam tu lubianej wciąż kolekcji Lemon Craft - Yesterday, splasha, i kropelek Nuvo.

interaktywna kartka

Odkrywajcie możliwości interaktywnych kartek, jest ich tak dużo! A jak szukacie inspiracji, to w grupie Wsparcie na starcie znajdziecie ich całe mnóstwo :) A do poniedziałku trwa mini wyzwanie z nagrodą!

Moje prace powstały między innymi z tych materiałów:
https://www.artimeno.pl/633-secret-placehttps://www.artimeno.pl/yesterday/7326-lemoncraft-yesterday-zestaw-papierow-do-scrapbookingu-30x30cm.htmlhttps://www.artimeno.pl/perelki-w-plynie/5935-nuvo-crystal-drops-antique-rose-perelki-w-plynie-30ml.html

https://www.artimeno.pl/50-brzegowehttps://www.artimeno.pl/distress-ink-tim-holtz/7657-ranger-distress-ink-mini-forest-moss.html?search_query=distress&results=42https://www.artimeno.pl/napisy-i-cyfry/4717-nie-licz-lat-napis-tekturka-scrapiniec.htmlDo zobaczenia!


7 komentarzy :

 1. Ta forma rozłożyła mnie na łopatki, obie, świetne efekty można uzyskać malutkim pieniążkiem. Bardzo mi się to podoba, czy spróbuję - być może tak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne kartki, chyba kiedyś spróbuję ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wasza kreatywnosc mnie szokuje bardzo pozytywnie. Już mam pomysł na warsztaty z dzieciakami :-) myślę że będą zachwycone tak bardzo jak ja :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny pomysł ,aż korci by zaraz robić,a tu czasu tak mało. Inko dziekuję bardzo

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno już ich nie robiłam! Zamiast gubić grosze, lepiej je zainwestować w kartkę. :-)
  Inko, piękne są obie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł,śliczne karteczki.Oglądałam karteczkę z motylkiem z kursu i bardzo mi się podobała, tylko nie wiedziałam jak ją zrobić,a tu wykonanie.Bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.