Obserwatorzy

środa, 6 lutego 2019

Niezwykłe formy kartek - mini wyzwanie WnS

Niedawno w newsleterze przesyłałyśmy listę - zbiór 30 form niezwykłych, czyli niezwyczajnych kartek. Tutaj, w mini wyzwaniu wybranych jest 10 form, tych, które uważamy za najbardziej reprezentacyjne i charakterystyczne.

Lista jest dostępna nadal, dla wszystkich nowo zapisanych, więc jeśli nie jesteście jeszcze naszymi subskrybentami, można zapisać się i pobrać to zestawienie – przyda się, nie tylko do mini wyzwania, które rusza właśnie w grupie Wsparcie na starcie :) 

Kto się czuje na siłach zapraszamy do zabawy! Kto nie czuje się na siłach, niech też spróbuje, razem można więcej! Jak się bawić i co zrobić by wziąć udział w mini wyzwaniu?

 • Wyzwanie odbywa się w grupie na FB, i tam pokazywać będzie można swoje prace. Nie będzie żabki tutaj pod postem. Cała zabawa dzieje się w grupie WnS.
 • Sprawdź na liście w której formie chciałabyś się sprawdzić, która Ci najbardziej “leży”?
 • Wykonaj przykładową kartkę z listy, (zawierającą 10 form) którą zamieszczamy poniżej.
 • Pokaż zdjęcie wybranej formy kartki w grupowym poście pod odpowiednim #hashtagiem, czyli tym wpisem, który jest dedykowany właśnie tej formie, one już na grupie czekają
 • Napisz kilka słów publikując, np. że z dumą meldujesz wykonanie zadania ;)
 • Wykonana kartka musi być aktualna, czyli zrobiona na wyzwanie, nie sprzed tygodnia ;) 
LISTA DOSTĘPNYCH FORM DO PRZYGOTOWANIA W MINI WYZWANIU #7:
 1. Czekoladownik
 2. Kopertówka
 3. Easel card - kartka sztalugowa
 4. Kartka kaskadowa - Zig Zag 
 5. Shaker Box 
 6. Namiotowa - Tent Card
 7. Kartka "tryptyk" - Triptic Card
 8. Kartka piramida - Pyramid Card
 9. Kartka schodkowa - Stepper Card
 10. Kartka garniturowa - Shirt Card
Celowo nie publikujemy tutaj żadnych przykładów, nie chcemy Wam sugerować stylu i metod wykonania kartek, liczymy na Wasze pomysły i kreatywne działanie!
Sprawdźcie, na czym polega niezwykłość tych form, poszperajcie sami, a i my codziennie w grupie dodajemy Wam garść inspiracji i przykładów.

I tak podejmiemy wyzwanie, żeby tworzyć, inspirować się wzajemnie aż do wyczerpania listy, co Wy na to?? Damy radę? :)

Powstanie dzięki tej zabawie nasza własna baza poglądowa, galeria niezwykłych kartek, będzie służyć wszystkim, naszym nowym koleżankom w grupie, początkującym i zawsze będzie można sprawdzić jak wygląda dana kartka!

Możesz swoją wersją pomóc innym uczestnikom naszej grupowej społeczności przybliżyć wizerunek danej formy! Dla mniej zaawansowanych będzie to okazja do przyglądania się, jak prezentują się różne, niezwykłe kartki, a dla wszystkich będzie to zastrzyk inspiracji :)

Prawie cały miesiąc mamy przed sobą! 

Czas: do 25 lutego, nagroda – niespodzianka za najciekawszą pracę czeka, a Wasze najlepsze przykłady opublikujemy tutaj na blogu Artimeno.


26 lutego w grupie WnS będzie ankieta i głosowanie na najlepszą formę, a następnego dnia ogłosimy wyniki!
Czy podoba się Wam taka akcja? Już nie mogę się doczekać - lubię skreślać z listy wykonane zadania, a Wy? - pomożecie nam w tym? 

Już dzieje się dużo w tym temacie, przysyłacie swoje propozycje, rozrysowane schematy i krok po kroku – bardzo nam się to podoba, grupa żyje i wszyscy bierzemy udział w jej rozwijaniu!
A tym samym rozwijamy się sami.
O to nam chodziło zakładając grupę Wsparcie na starcie!
Zapisz się do newslettera, POBIERZ listę, jeśli jeszcze jej nie masz...i do form przystąp ;)!
Bo luty w grupie upływa pod znakiem różnych form kartek - dołączysz do nas?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.