Obserwatorzy

środa, 15 maja 2013

Wyniki Wyzwania#12

Witajcie,
bardzo miło jest przychodzić od rana, w środku tygodnia z miłą wiadomością dotyczącą wygranej w Wyzwaniu tym razem już dwunastym:)

Narady były burzliwe, niestety znalazły się prace które nie spełniały wymogów naszego regulaminu, tnz. nie miały naszego banerka, brały udział w więcej niż 2 innych wyzwaniach, albo nie spełniały wytycznych projektowych.

Praca która została przez nas wybrana to praca autorki:Serdeczne gratulacje! ;)
Nagroda to bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepiku Artimeno,
oraz banerek:Zapraszamy Zwyciężczynię  do naszego DT,
 jako projektantkę gościnną w wyzwaniu #14.

 W celu odebrania nagrody proszę o kontakt na maila: 

Pozdrawiamy,
DT Artimeno:)

Kochane, tak jak napisałyśmy, kilka prac nie spełniało wymogów o czym zostały autorki poinformowane na swoich blogach. Te prace nie były przez nas brane pod uwagę przy ocenie pomimo że nie zostały usunięte z InLinkz'a. Jeżeli ktoś zamieścił pracę która nie spełniała wymogów regulaminu, a potem zgłosił  spełniającą, to tylko ta druga była brana pod uwagę.
Pozdrawiamy,
DT  Artimeno:)

9 komentarzy :

 1. Piękna praca! Tyle że Doris zgłosiła 2 kartki na wyzwanie, co chyba też niezgodne z regulaminem...

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. PRACA PRZEPIĘKNA, ALE CHYBA REGULAMIN PO COŚ JEST PRAWDA? DORIS ZGŁOSIŁA 2 KARTKI, I TŁUMACZYŁA TO W KOMENTARZACH- A PRZECIEŻ MOGŁA USUNĄĆ PIERWSZĄ! TO ALBO JEST REGULAMIN ALBO NIE?! I SAMOWOLKA... CO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE LIFT PIĘKNY... ALE...

  OdpowiedzUsuń
 3. A to może tak miało być, skoro dodała drugą? trochę niesprawiedliwie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne wyzwanie. Ale Doris i Alusiek7 (prace obu Pań cudowne) powinny być potraktowane tak samo... dyskwalifikacja z powodu niezgodności z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli nie trzeba się trzymać regulaminu? Jak coś to informujecie tak?

  OdpowiedzUsuń
 6. :)Pozwolę sobie napisac kilka słów wyjaśnienia.
  Niewątpliwie kłopotliwe dla całego DT są prace zgłaszane niezgodnie z naszym regulaminem wyzwań. Nie mniej jednak staramy się zwrócic uwagę (najczęściej w komentarzach na blogu danej osoby), że praca nie spełnia wymogów i nie może byc brana przez nas pod uwagę. Jeśli jednak wyzwanie jeszcze trwa i do jego zakończenia jest trochę czasu, nie wykluczamy możliwości ponownego zgłoszenia - zgodnej z regulaminem - pracy (ja osobiście nawet do tego zachęcam, szkoda mi, że przez nieuwagę ktoś traci szansę na wyróżnienie, choc szczerze przyznam, że denerwuje mnie zgłaszanie prac bez oczywistego zaznajomienia się z wytycznymi naszych wyzwań).
  I teraz konkretnie: pierwsza praca Doris została przez nas odrzucona i ona sama zgłosiła drugą, pisząc, by pierwszej nie brac pod uwagę (w razie wątpliwości proszę poczytac komentarze na jej blogu i u nas pod wyzwaniem). Przyznaję, że powinniśmy również poprosic o usunięcie 1-szej pracy z Inlinkza, aby nie było wątpliwości, że ostatecznie zgłoszona jest tylko jedna praca. Jednak w całej tej sytuacji nie mam nic do zarzucenia ani sobie ani całemu zespołowi DT, że drugą pracę wzięłyśmy pod uwagę w ocenie, uważam, że formalności stało się zadość.
  Cieszę się, ze są osoby uważnie czytające wytyczne naszych wyzwań i odpowiadające na nie naprawdę przepięknymi pracami i również dziękuję za ewentualne uwagi (po to są z resztą komentarze, by można było się jakoś komunikowac;) I mam nadzieję, że nasze wyzwania to dla Was przede wszystkim dobra zabawa, kreatywnie spędzony czas na zmaganiach z wytycznymi, a dla nas możliwośc poznania szerokiego grona wspaniałych, uzdolnionych i twórczych osób.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oribella, pięknie i trafnie odpowiedziała:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję ślicznie Paniom projektantkom za wyróżnienie i wyjaśnienie kłopotliwej sytuacji.
  Przykro mi,że stałam się jej powodem.
  Jak już wcześniej wyjaśniałam w pierwszej kartce pomyliłam stempelek i skoro było można zrobiłam kolejną już z właściwym zaznaczając, by tamta nie była brana pod uwagę

  ...a anonimowym dziękuję za komentarze i cieszę się, że jesteście tacy idealni i nieomylni.

  OdpowiedzUsuń
 9. A mnie się praca podoba i gratuluję Doris wygranej w wyzwaniu, które dla każdej z nas powinno być okazją do dobrej zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń