Obserwatorzy

poniedziałek, 13 maja 2013

Gościnna Projektantka - miesz-Anka

Witajcie,

Nasze poprzednie wyzwanie wygrała miesz-Anka i w ten sposób została naszą Gościnną Projektantką.

Dziś Ania opowie nam kilka słów o sobie, przedstawi swoje ulubione prace a za kilka dni będzie razem z pozostałym DT inspirować nas w kolejnym wyzwaniu.


- Proszę opowiedz nam parę słów o sobie.

Na imię mam Ania w sieci istnieję jako miesz-Anka. bo ... mieszam. Nie mam swojego stylu, ulubionej formy, tematyki, kolorystyki itp. Tworzę wszystkiego po trochu, a wszystko powstaje prosto z serca... Od dwóch lat prowadzę bloga www.miesz-Anka.blogspot.com oraz od niedawna współtworzę bloga www.szmek-bloguje.blogspot.com. Tworzę całe życie, uwielbiam przerabiać przedmioty, które wpadną mi w ręce. Lubię szyć filcowe poTworki, łączyć koraliki, druciki i różne błyskotki w biżuteryjne „conieco”.   W ostatnim czasie najczęściej jednak sięgam po papiery.
- Kto jest Twoim guru scrapbookingu?
 
Nie mam swojego guru. Lubię buszować po sieci i przeglądać blogi innych zdolnych osób. Staram się tworzyć sama, choć nie powiem - przez podpatrywanie wyTworków innych na pewno jakieś elementy, motywy czy też inne szczegóły przemycam często nieświadomie do moich prac.

- Jakiej sztuki rękodzielniczej chciałabyś się jeszcze nauczyć?
Lubię próbować różnych nowych rzeczy, a jest ich jeszcze sporo... takich całkiem nowych, nieodkrytych przeze mnie dziedzin...
A czego bym się chciała nauczyć? Hmmm ... trudne pytanie, bo jak mnie coś zainteresuje to od razu to próbuję ;o)
Na chwilę obecną bardzo podobają mi się prace z mediami, których ja "boję się" używać w nadmiarze. Chyba tego bym się chciała nauczyć :o)

-  Proszę pokaż nam kilka swoich ulubionych prac.Już za kilka dni nowe wyzwanie z Gościnną Projektantką :-))

Pozdrawiam ciepło
Hania

4 komentarze :

  1. Świetny wywiad i piękne prace! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło Cię bliżej poznać Aniu :-) Tworzysz piękne i oryginalne rzeczy. Z tych, które tutaj pokazałaś moimi faworytami są: kartka a la fortepian (właśnie przymierzam się do zrobienia czegoś w tym stylu) i z bucikami z okazji roczku

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna prace i miło tak poczytac, poznac bliżej:)

    OdpowiedzUsuń