Obserwatorzy

środa, 29 sierpnia 2018

Podsumowanie sierpniowego live z kartkami vintage i nagroda! A także - odsłaniamy kulisy naszych działań

Dzisiaj sporo tematów, wiec zaczynamy, najpierw w skrócie, żeby od razu było wiadomo o czym w tym długim poście powiemy:

1. Działania od zaplecza, które zmierzały do jednego celu - wspierania naszych grupowiczek tworzeniu kartek w stylu vintage.

2. Dlaczego nasze live’y mają ograniczony czas emisji? powodów jest wiele – wyjaśniamy je.


3. Nasze porady i sugestie dotyczące funkcjonowania w grupie Wsparcie na starcie.

4. Podziękowanie za wspólne warsztatowanie online.

5. Nagroda!

6. Live w liczbach.

1. MISJA GRUPY WSPARCIA


Zakładając grupę "Wsparcie na starcie" wyznaczyłyśmy sobie i Wam pewien plan, przemyślany rytm, tak, by każdy nowy uczestnik dołączając do nas na bieżąco mógł śledzić aktualne działania i akcje, i do nich dołączyć.
Ich ukoronowaniem w tym miesiącu była transmisja live.
Żeby mogła zaistnieć,  musi wcześniej pojawić się cała „zgraja” innych, ważnych informacyjnych wpisów, newsletterów, kursów, schematów, instrukcji.

Chcemy Wam dzisiaj odsłonić nieco kulisy przygotowań, jako wgląd w listę wykonanych kroków do celu, jakim był nasz przekaz live z kitami, szło to tak:


- wysyłka newsletterów informacyjnych, zaproszenie na wspólne scrapowanie,
- post o stylach i wprowadzenie w temat, pytanie o Wasze ulubione style na fb z przekierowaniem do posta ABC - style w scrapbookingu,
- post o zaletach tworzenia pudełek do kartek
- kurs na dodatkową kartkę w kicie (format A6) krok po kroku
- postarzanie papieru - przez cieniowanie, niszczenie dziurkaczem, nożyczkami lub specjalnym narzędziem (grupa WnS na FB)
- farbowanie gazy - wpis na blogu
- post jak formować kwiatki - tutorial
- kit-y ich opracowanie, przygotowanie do wysłania,
- i sam live,
- post w którym uczestniczki live'a się pochwaliły i dzieliły swoimi pracami
- i ten podsumowujący post, w którym odsłaniamy nieco kulisy naszej pracy.

Dopiero złożenie tych wszystkich elementów daje cały, pełny przekaz, dzięki niemu Wy jesteście od a do zet wgryzione w temat! To tworzy układankę czyli prowadzi do finału z kartkami w waszych rękach! Taka jest nasza idea, misja grupy :)

2. OD KULIS.


Nie odkrywamy zaplecza po to, żeby uzmysłowić ile pracy włożyłyśmy, ale żeby pokazać Wam jakie działania absorbują nas i jak bardzo wymagają skupienia na danym temacie.
I jakie są nasze założenia.
Pomysł na aktywności w grupie zakłada cykliczne wyzwania (zadania, czy projekty) realizowane w blokach tematycznych, jak to sierpniowe z kartkami vintage.

Kiedy zamykamy pewien etap, to po to, by przejść do następnego  - i to jest fajne, daje przestrzeń na nowe, i dlatego nasze nagrania nie będą dostępne na zawsze, bo jedziemy dalej. Czas biegnie do przodu, kolejne zadania na nas czekają, a to wszystko wymaga wielu przygotowań.

kartka vintage

Mamy tak dużo pomysłów, że nie braknie nowych atrakcji!
Ale musimy mieć czas na ich opracowanie.

Dziś to wszystko zamykamy klamrą bo kolejne pomysły czekają na realizację!

Warto uczestniczyć w całej ścieżce, to cały proces, dlatego nasze transmisje nie będą funkcjonowały osobno, nie dlatego, żeby coś Wam ograniczać, czy robić komuś na złość, wręcz przeciwnie!
(choć nie wykluczamy, że będą kiedyś i nagrania kursów też, ale już przygotowane odrębnie).
To nasz sposób na pracę dającą radość i satysfakcję 😆

Stąd stałe zachęty do zapisów na newsletter, bo to nim najwięcej treści, bonusów dostajecie od nas. Nie przegapicie posta, kursu, terminu – o wszystkim Was informujemy w newsletterach, a także w grupie WnS.

Jest czas na Wasze przygotowanie się , zakupy, i potem tydzień na oglądanie nagrania – wiemy, że są osoby, które wolałyby mieć dostęp do materiału filmowego jeszcze dłużej, jednak my chcemy dać się nieść następnej  fali , emocjom i takiej atmosferze, która się tworzy gdy dane wydarzenie jest w trakcie, kiedy wszystko się toczy, jest aktualne, świeże i czujemy to podekscytowanie!
– rozumiecie nasze intencje?

Tym się będziemy różnić od statycznego przeglądania filmów na You tube – i tak, tego właśnie chcemy!  
Bycia na żywo, reakcji i kontaktu z Wami w innej formie!

Chcemy uczestniczyć w tym z Wami, tu i teraz, bo wtedy mamy z Wami kontakt, jesteśmy na bieżąco z Waszymi problemami, pytaniami i możemy reagować. Zależy nam na takiej formie, tworzenia pod naszym okiem, trochę samodzielnie ale jednak pod skrzydłami, bo to grupa dla stawiających  często pierwsze kroki w scrapbookingu.

Zakładając grupę zobowiązałyśmy się do obecności i towarzyszenia Wam na każdym kroku procesu tworzenia. 

Tylko tak widzimy Wasze efekty :)

Dlatego wolimy przejść do innego projektu, by angażować się i płynąć już na innej fali. To chciałyśmy rozjaśnić z naszej „polityki firmy” ;))

Aktualny live można oglądać do piątku. Jest ponad 400 wyświetleń. Korzystajcie więc!

3. PORADY I SUGESTIE co do nowego, kolejnego działania wspólnie z nami.


Jeśli komuś spodobała się taka forma warsztatów, wspólnej zabawy i tworzenia i macie chęć przećwiczyć proponowany w danym miesiącu temat, to starajcie się brać w nim udział w trakcie akcji. To wtedy skorzystacie najwięcej, wejdziecie w ten świat w pełni, dotkniecie z nami tych emocji wspólnego tworzenia!!! 

Zapowiedź i scenariusz kolejnej akcji, wyzwania, podajemy zawsze z dużym wyprzedzeniem, przypominamy i wprowadzamy Was w temat, etapami.
Potem już trudno byłoby to powtórzyć. To cały cykl przygotowań. Miło nam kiedy bierzecie w nim czynny udział i przyjmujecie te zasady. tak można się nauczyć najwięcej i osiągnąć szybciej zadowalający efekt 

Towarzyszycie nam codziennie i mocno mobilizujecie, to jest nam również potrzebne! Gwarantuje wspólny sukces i pozwala uniknąć nieporozumień. Idziemy wytyczoną, przemyślaną drogą, i trzymamy się zakresu reguł, jakie sobie wyznaczyłyśmy.

4. PODZIĘKOWANIE i nasze obserwacje.


Bardzo nam się podoba że odwiedzacie też siebie nawzajem, komentarze pod postami z vintage’owymi kartkami na Waszych blogach i my chętnie zostawiłyśmy. To miło, spotkać tam komentarze znajomych grupowiczek.

Czujemy, że dużo się dzieje, grupa żyje! Doceniamy Wasze zaangażowanie, pomoc, chęć współpracy i dawanie swoich rad w grupie, a także pokazanie nam tego, co powstało podczas spotkania online!
W grupie siła! Udowodnił to ostatni „burzliwy” live, kto był, wie ile było technicznych zawirowań a jednak...

...mimo wszystkich trudności wytrwale i do samego końca tworzyłyście z nami zespół warsztatowy, realizując plan! Udało się!

To cudowne uczucie, jesteście z nami na dobre i na złe, aż się chce frunąć! Cały zespół Artimeno odczuwa pozytywne i przyjacielskie emocje które płyną w grupowych wpisach, komentarzach blogowych (jest ich coraz więcej – dziękujemy) i wiadomościach prywatnych i mailach.

Dziękujemy za ogromne wsparcie i zaufanie! To nam daje siłę napędową i nadaje kierunek następnych inicjatywom.

5. A teraz nareszcie! NAGRODA!!!


Zestaw papierów LemonCraft ufundowany przez Artimeno należy do:

Ewy Nowińskiej!!!


kartki vintage nagroda
 
Gratulujemy stworzenia tego wspaniałego kompletu z naszego kursu online!
Podaj Ewo swój adres Hani do wysłania nagrody w wiadomości prywatnej :)


Uczestniczkom i obserwatorkom grupy bardzo ciepłe i szczere podziękowania i również gratulacje! Dziękujemy za serdeczne i pełne akceptacji podejście do tego co tworzymy i dzielenie się z nami kawałkiem swojego świata na grupie Wsparcie na starcie!

https://www.facebook.com/groups/440208726421166/

6. Na koniec trochę statystyk:


⏩ w transmisji online wzięło udział 60 osób (kulminacyjnie)
⏩ zrobiłyście ponad 30 zestawów kartek vintage
⏩ live ma ponad 400 odsłon!

Do zobaczenia!!!

11 komentarzy :

 1. Ewa gratuluję Ci baaardzo a Wam dziewczyny dziękuję. Z grupą staeislsm moje pierwsze kroki z gazą, sizalem, tuszami, wycinanymi elementami naklejanymi na kartki a podczas ostatniej kartki nawet postarzaniem brzegów 💓💓 Dowiedziałam się tu więcej niż gdziekolwiek indziej. Wielkie ukłony w waszą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz po stokroć dziękuję za całemu Zespołowi za Waszą ogromną pracę ku naszej wielkiej radości, za stworzenie tak wspaniałego, przyjaznego miejsca w sieci, pełnego wzajemnej życzliwości, kreatywności, pasji i energii. Dziękuję! A Ewie gratuluję :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo mocno za tak wspaniałe wyróżnienie. Wielki ukłon w stronę wszystkich osób dzięki którym ta cała maszyna się kręci. To dzięki Wam jest ta grupa i to że możemy nauczyć się tylu wspaniałych rzeczy, również od siebie nawzajem. Gratuluję wszystkim, którzy brali czynny udział w warsztatach. Wszyscy jesteśmy wygrani. Dziękuję Wszystkim i pozdrawiam cała w emocjach. Ewa Nowińska

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje Ewa Nowińska - piękne kartki. Trudno i tak wybrać ze wszystkich piękności - tym bardziej super dla Ciebie.
  A dziewczynom z Artimeno podziękowania za wspaniałą grupę, w której można zawsze znaleźć pomoc, porady.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyłączam się do gratulacji nagrodzonej Ewy, wspaniale sobie poradziła z obiema kartkami, i wszystkim uczestniczkom na czele z prowadzącą Hanią. Zespołowi za stworzenie takiego miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i ma możliwość dalszego rozwoju.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Ewa piękne kartki. Ja tym razem nie mogłam uczestniczyć uroczystość rodzinna góra. Ale następnym razem też będę czynnie brać udział. Dzięki całemu zespołowi Artimeno jesteście wyjątkowi i nie do zastąpienia. Ukłony dla was.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Ewie szczęścia w zdobyciu nagrody.
  Wam bardzo dziękuję :-)
  Za wszystko dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla Ewy, a dla Was dziewczyny wielki ukłon i podziękowania za cały trud wkładany w prowadzenie grupy WnS 💖

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla Ewy, a dla Was dziewczyny wielki ukłon i podziękowania za cały trud wkładany w prowadzenie grupy WnS :)

  OdpowiedzUsuń
 10. To jest genialna akcja i szacun za przygotowania i chęć dzielenia się swoją wiedzą . Ja dopiero od marca scrapuję a już mogę cieszyć się z takiej dawki pozytywnej energii i wspólnej zabawy . Tego mi zawsze brakowało w decou. Jeszcze raz dziekuje i gratuluję wszystkim nam , za cudne prace i ich wariacje - z racji tego że jestem muzykiem wiem , że ten sam utwór można zagrać na tysiąc sposobów .... wszystko zalezy od tego co nam w duszy gra -i tak samo jest z rękodziełem . Jestem mega szczęśliwa . Dzięki Wam 😉😆

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu pięknie to ujęłaś. Dziękuję i pozdrawiam <3

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.