Obserwatorzy

poniedziałek, 12 marca 2018

Warsztaty z Ewą Constancją - fotorelacja

Kochani,

Kolejny maraton warsztatowy za nami. Było naprawdę bardzo pracowicie i twórczo.
Sami zobaczcie:


Dziękuję prowadzącej - Ewie Constancji za pokonanie 550 km aby dotrzeć do nas, za podzielenie się ogromem wiedzy i doświadczeniem oraz za cierpliwość. To był nie lada wyczyn prowadzić dwa warsztaty tego samego dnia od 9.00 do 18.00. :-))))))

A Wam moje drogie uczestniczki dziękuję, za przytulaski i miłe pogawędki. 
Za stworzenie cudnej, kreatywnej atmosfery, która ładuje baterie i dodaje skrzydeł do dalszego działania. Już szykuję dla Was kolejny warsztat. Szczegóły wkrótce.

buziaki
Hania

4 komentarze :

 1. Jaka szkoda, że mnie nie było w Wami. Atmosfera udzieliła mi się oglądając fotki. Wszyscy uśmiechnięci i zapracowani. Brawo :-)
  Słowa uznania dla prowadzącej warsztaty. Sama też prowadzę zajęcia (ale z seniorkami) i wiem ile trzeba cierpliwości i zaangażowania w tej dziedzinie :-)
  Gratuluję organizatorom i uczestnikom tego wspaniałego przedsięwzięcia. Serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Ewo zapraszam na kolejne warsztaty. Proszę do nas napisać na adres artimeno@artimeno.pl i zostawić swój nr telefonu. Wówczas będę mogła powiadomić Panię sms o terminie kolejnego warsztatu twórczego.

   Usuń
 2. Dziękuję dziewczyny za miłe spotkanie , dziękuję Ewie za tak ciekawie prowadzone warsztaty i przekazaną wiedzę!!! Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję dziewczyny za miłe spotkanie สมัคร D2BET

  OdpowiedzUsuń