Obserwatorzy

poniedziałek, 11 listopada 2013

Wywiad z Gościnną Projektantką - Mimowolne Zauroczona

Serdecznie zapraszam na wywiad z naszą Gościnną Projektantką - Ewą Mimowolnie Zauroczoną! ;)


Specjalnie z okazji wywiadu przygotowana praca:

Ewo, cieszymy się że wzięłaś udział w naszym wyzwaniu, Twoje prace są przepiękne :) Na blogu pokazujesz mnóstwo prac, powiedz nam, od jak dawna tworzysz?


Z tego co pamiętam to „tworzę” od zawsze. Już jako dziecko miałam ogromną potrzebę „robienia czegoś z niczego” i to w różnych dziedzinach. Zaczynałam od szydełkowania i robienia na drutach, do dziś mam kilka swetrów z tamtych czasów. Robiłam firanki, serwety, ozdabiałam ręczniki swoimi haftami. Potem przyszła faza projektowania odzieży. Następnie zajęłam się wnętrzami. Kartki zaczęłam robić dość wcześnie.  Myślę, że moje babcie do dziś mają je w swoich szufladach. Systematycznie zaczęły powstawać dopiero od czasu powstania bloga, czyli stosunkowo niedawno.

Co było u Ciebie tym tchnieniem, powodem dla którego złapałaś za papier i nożyczki? Jakaś specjalna okazja, chęć wyrażenia siebie, może coś innego...

Sama nie wiem, już kilka razy się nad tym zastanawiałam i nie potrafię znaleźć odpowiedzi.
Bardzo możliwe, że zgodnie ze słowami piosenki- „czasami człowiek musi-inaczej się udusi”, potrzebowałam wyrażenia siebie poprzez swoje prace.

Twoje prace są bardzo różnorodne, a powiedz, co lubisz najbardziej, co jest dla Ciebie szybką formą a nad czym siedzisz miesiącami... ;)
Moje prace nigdy nie powstają szybko, może dlatego, że większość rzeczy robię ręcznie, nie korzystam praktycznie z gotowych szablonów. I choć może się to wydawać dziwne, to czym prostsza praca tym więcej czasu jej poświęcam.
Staram się wymyślać nowe rzeczy, nie powielam prac, każda kartka jest wykonana w jednym egzemplarzu.
A najbardziej lubię robić kartki.
Twoje prace są zawsze szczegółowo dopracowane, które produkt uważasz za totalny hit i nie usiadłabyś do biurka bez nich? Może narzędzie?
Oj jest tego trochę, choć to takie zwyczajne rzeczy-najważniejszy jest papier, to on jest punktem wyjścia do tworzenia, to on dyktuje kolorystykę i styl mojej pracy. Koniecznością na moim biurku są też nożyczki, linijka, klej i taśma dwustronnie klejąca, ale spokojnie obchodzę się bez wszelkich wykrojników, dziurkaczy, bigownic czy gilotyn itp.
Jak opisałabyś w kilku zdaniach swój styl? :) Dla mnie to prawdziwa magia i romantyzm...

Och jak miło wiedzieć, że mam swój styl J
Jaki jest to nie mnie oceniać, czasami lubię prostotę i oszczędność innym razem wolę gdy dużo się dzieje. Jestem kobietą, a kobieta jak wiadomo zmienna jest.

Tak kreatywna osoba jak Ty z pewnością ma nie jedną pasje, powiedz, co robisz kiedy nie jest to scrapbooking?

Moją wielką pasją jest aranżacja wnętrz, uwielbiam tworzyć przestrzeń wokół siebie.

Czy masz jakieś ogromne marzenie dotyczące scrapbookingu? Jakiś plan do spełnienia? :)
Tak, chciałabym w końcu pojechać na jakiś zlot, by móc Was wszystkich poznać J  
Bardzo dziękuję Ci za wywiad, cieszę się że miałam tą przyjemność go z Tobą przeprowadzić. Mam nadzieję że będziesz stałym gościem naszych wyzwań. Może chciałabyś coś przekazać naszym Czytelnikom, zachęcam! ;)
To ja dziękuję za zaproszenie, to dla mnie ogromne wyróżnienie.Czytelnikom bloga życzę wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że Was nie zanudziłam.
Serdecznie Cię pozdrawiamy i życzymy aby wena Cię nie opuszczała! ;) Na koniec prosimy Cię abyś pochwaliła się kilkoma pracami na naszym blogu!

Bardzo dziękuję J

Prace Mimowolnie Zauroczonej:

           Mam nadzieję że podobał Wam się gościnny udział Ewy jak projektantki! Zachęcamy Was do zabawy, żeby móc zostać jedną z GP! ;)

8 komentarzy :

 1. Prace są przepiękne,znam i zawsze je rozpoznam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie prace Mimowolnego Zauroczenia też są charakterystyczne i przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, własny styl zdecydowanie jest, i do tego bardzo dobry :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Prace piękne i ciekawie poczytac i poznac bliżej kolejną uzdolnioną osóbkę:) A dla mnie aranżacja zdjęc to majstersztyk!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne prace i zgadzam się z OrtBellą, co do aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ach ... i ja powzdychałam sobie do prac Ewy !
  Cudne prace, piękne aranżacje ... wszystko dopracowane i wypieszczone !

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.