Obserwatorzy

niedziela, 17 listopada 2013

Święty Mikołaj z cudownymi prezentami !!! czyli Gość Specjalny.

Witajcie,

Dziś prezentujemy Wam niezwykły post z naszym św. Mikołajem. 
 

 Jak zapewne wiecie w sklepie są dostępne produkty marki 13 arts a w tym miesiącu w promocyjnych cenach dostępne są mgiełki kredowe.
Stąd zrodził się pomysł na przybliżenie naszym klientom tematu mediowego.

Aida przygotowała dla Was niezwykłe niespodzianki w postaci prac ale też i filmików DIY. 
Ostrzegam, że po przeczytaniu postu i obejrzeniu filmów można wpaść po same uszy w temat Mix-mediów. :-)))


Witajcie. Serdecznie dziękuję za zaproszenie w progi Artimeno.
Nazywam się Aida Domisiewicz, w sieci znana pod nickiem - Ayeeda. 

http://13artspl.blogspot.com/

Od lat pochłaniały mnie różne artystyczne dziedziny, ale to scrapbooking i techniki mixed media stały się moją największą pasją.

Najwięcej tworzę scrapów, jednak lubię i inne formy: kartki, tagi, czy prace na płótnie. Ciągle eksperymentuję, poszukuję - nie lubię zamykać się w jednym stylu czy formie, tak więc w zasadzie jedyne co łączy moje prace to media, bez których nie wyobrażam sobie tworzenia:) Lubię też w swoich pracach wykorzystywać nietypowe elementy, często recyklingowe.

Ponad rok temu postanowiłam połączyć hobby z pracą  i tak powstała marka 13 arts, pod którą projektuję papiery i inne dodatki do scrapbookingu. Jestem pierwszym producentem polskich mediów dla hobbystów. Postaram się zachęcić Was do twórczej zabawy i eksperymentowania, media i papier dają wprost nieograniczone możliwości. Dziś przede wszystkim chciałabym zaprezentować Wam jak można pracować z mgiełkami kredowymi.

Pierwsza praca jaką stworzyłam to LO z najnowszej kolekcji moich papierów TIMELESS, już wkrótce dostępnej w sklepie Artimeno. Zachęcam do obejrzenia kursu video krok-po-kroku, który znajdziecie poniżej. Stworzyłam też dwie kartki, a Wam chcę pokazać sposób na proste tło, przy użyciu mgiełek, ale nieco inaczej:)   

 


Bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przygotowanie dla nas tylu wrażeń. 
Życzę nieustającej weny twórczej i  realizacji kolejnych marzeń.

Hania z całą załogą Artimeno


3 komentarze :

  1. Bardzo ciekawe sprawy, media pozwalają na większą kreatywność, ale cs na razie nie jestem do nich przekonana :) Będę eksperymentować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie się coraz bardziej podoba eksperymentowanie z maskami, pastami i mgiełkami:) Świetne filmiki, aż mi się zachciało spóbowac samej, dobrze, że jedna paczuszka z mediami już u mnie a druga zapewne niedługo przyleci;)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.