Obserwatorzy

czwartek, 10 października 2013

Urodzinowe niespodzianki cz II

 witajcie,

Dziś pojawią się posty z pracami zgłoszonymi na konkurs ogłoszony na Craftshow : 2 Urodziny sklepu Artimeno. Bardzo dziękujemy za przepiękne prace, pomysłowość i mega kreatywność.  Niezwykle miło było zobaczyć na żywo Wasze prace, po dotykać a nawet podglądnąć warsztat. 
DT w Krakowie miało problem, które prace nagrodzić :-)


Oto pierwsza część prac.  Każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób.

 Kartka przygotowana przez  NowAlinkę. Zdjęcia niestety nie ukazują pracy i serca włożonego w powstanie tak misternego dzieła. Praca jest wielowarstwowa, jest  niby dużo ale wszystko się zgrabnie komponuje.  W górnej części ręcznie uwite gniazdeczko z ptaszkiem z masy plastycznej, dolną wypełnia kwiatek filcowy z listkami. Część listków pokryta jest błyszczącym lakierem. Główna kompozycja jest umieszczona na tekturce. Tło to krateczka z wykrojnika przeplatana kropelkami rosy. Znalazło się także fajne miejsce i na datę urodzin i na nazwę sklepu. 

Tort ( bardzo smaczny mniam mniam ). Przygotowała  Krzysia z Krakowa. Kolorystyka nawiązywała  do starego design sklepu, napisy zrobione dzięki silikonowym foremkom MS i kwiatki nawiązujące do nicku Konwalia Amelii, którym się posługuję w sieci. Przy odbiorze pracy było dużo pozytywnych emocji. Krzysiu bardzo dziękuję :-))) Tutaj zaznaczę, że tort został nagrodzony.Urodzinowa Świeczka ozdobiona techniką decoupage przygotowana przez Monikę Orel. Urzekł nas pomysł i technika. Autorka wykorzystała serwetkę z uroczymi babeczkami, dół wykończony jest delikatną koroneczką. Zawieszka z jednej strony z napisem Happy Birthday a z drugiej liczba 2.
Dla tych co dotarli do końca tego postu niespodzianka:
 oto KOD   2-urodziny-sklepu-Artimeno , 
który uprawnia 15 pierwszych osób do zamówienia z 10% rabatem w dniu dzisiejszym.

Kod wpisujemy w miejscu do tego przeznaczonym.


pozdrawiam
Hania z załogą Artimeno4 komentarze :

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.