Obserwatorzy

środa, 18 września 2019

Notesik w męskim wydaniu

Witajcie!
Kontynuuję dziś temat prezentów jakie możemy zrobić sami, a wręczenie i otrzymanie takiego cudeńka będzie przyjemnością dla obu stron.
Dziś mała forma i bardzo oszczędna w dodatkach. Dlaczego? Bo to prezent dla mężczyzny :)
Jak widzicie to mały notesik z przesłaniem, aby obdarowany wiedział do czego służy ;)
Wykonałam go na bazie klejonego kwadratowego bloczka o boku 8,5cm.

Konstrukcję zrobiłam z beermaty o grubości 1mm i okleiłam bazę tapetą. Do tego celu wykorzystuję próbki tapet jakie można dostać za darmo w sklepach budowlanych. Tapetę dobrze sklei magik.

Bloczek okleiłam warstwowo papierami od Scrapandme, używając żel medium. Pomiędzy warstwy oraz na wierzchu dodałam metalowe dodatki, a na tylnej ściance umieściłam kaboszon z grafiką wpisującą się w tematykę projektu. Warstwy zdystansowałam kostkami.Na uchwycie zamontowałam czachę - to koralik z kamienia naturalnego - howlitu. Wewnątrz skromnie, tylko jedna warstwa, aby nie zahaczać o kartki bloczka.

Myślę, że taki bloczek może zagościć na wielu męskich biurkach. A Wy już macie prezent na Dzień Chłopaka???

Wykorzystałam produkty:

https://www.artimeno.pl/somethingelse/8239-scrapandme-somethingelse-zestaw-papierow-15x15cm-20szt.html?search_query=somethin&results=3https://www.artimeno.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-quillingu/1324-bibulka-samoprzylepna-dwustronna-9mm.html?search_query=magic&results=9
   
https://www.artimeno.pl/kleje-bibulki-gabki/7589-lemoncraft-kosteczki-3d-2mm.html?search_query=kosteczki&results=4https://www.artimeno.pl/i-komunia-sw/8162-scrapiniec-pierwsza-komunia-swieta-trwa-we-mnie-a-ja-w-nim-zestaw-napisow.html?search_query=beermat&results=159
       
Twórczego dnia!


2 komentarze :

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.