Obserwatorzy

sobota, 8 czerwca 2019

Letnia zabawa wymiankowa na fb.


 Witajcie,

Na naszej grupie fb Wsparcie na starcie właśnie ruszyły zapisy do letniej zabawy wymiankowej.
Jeśli masz ochotę, lubisz niespodzianki i cieszy Cię poznawanie nowych dusz scrapowych - zapraszam serdecznie. 

Poniżej znajdziesz założenie zabawy i jej zasady.Ogólne Zasady ZABAWY WYMIANKOWEJ:


 1. Zabawa trwa od 8 czerwca do 7 lipca . W dniach 8-9 czerwca tworzymy grupy, następnie przez 2 tygodnie masz czas na przygotowanie zakładek i najpóźniej wysyłasz je  między 24 - 26 czerwca. Tak, aby do 5 lipca dotarły do wszystkich. 6-7 lipca to czas na ostatnie publikacje zdjęć ( patrz poniżej )
 2. Przedmiotem wymiany są – zakładki do książek – forma tradycyjna, maksymalne wymiary długości do 15 cm, temat i technika dowolna. Można wykonać identyczne prace lub każdą inną.
 3. Zabawa polegać będzie na wymianie „każdy z każdym” w grupach 4 osobowych. Do wysyłki wkładamy zakładkę + miły upominek niespodziankowy np. drobne przydasie.
 4. Każdy, kto chce wziąć udział w Zabawie Wymiankowej, zgłasza chęć uczestnictwa w komentarzach pod  postem z powyższym logo na fb. Czas na zgłaszanie – do 9  czerwca do 20.00
 5. Tworzenie grup: Pod postem pojawia się komentarz grupa 1 do nie niego w odpowiedzi wpisują się 4 osoby. Następnie wpisujemy komentarz grupa 2 i powielamy schemat. Proponujemy aby osoby z zagranicy tworząc grupę np grupa nr 3 wpisały swój kraj ;-) w ten sposób rozwiąże się problem wysyłek zagranicznych i będzie okazja do poznania się .
 6. Na fb będziemy podawać ilość grup, jak i osoby w grupie. Grupy będą tworzone w kolejności wpisywania się. Co każde 4 osoby otwiera się nowa grupa. Wniosek stąd taki, że każdy, kto zgłosi chęć uczestnictwa w zabawie wykona 3 zakładek. Wymieniamy się wśród swojej grupy i można należeć tylko do jednej grupy 
 1. Miło nam będzie, jeśli zechcecie umieścić banerek i informacje o zabawie na swoich blogach lub fp /podając linka do tego posta/.
 2. Czas na wykonanie zakładek to 2 tygodnie. Osoby które zapiszą się jako pierwsze, mogą od razu wziąć się do pracy :-). Ostateczny termin wysłania zakładek do 26 czerwca /można wysyłać wcześniej, ale nie później. O tym, że już wysłałaś napisz w komentarzu w swojej grupie !!!!
 3. Zakładki koniecznie muszą być podpisane!. Może to być nick lub adres bloga, itp.
 4. Opublikuj zdjęcie otrzymanych niespodzianek w komentarzu do odpowiedniego postu po upewnieniu się, że inne osoby z twojej grupy już otrzymały wszystkie przesyłki. Tak, aby komuś nie zabrać radości z niespodzianki.

WYSYŁKA:
 1.  Osoby z grupy kontaktują się ze sobą w celu wymiany adresów


Serdecznie zapraszam do Zabawy!

 
A to już inspiracja dla Was od Ani - Zakładka do książki, do wakacyjnej lektury jak znalazł

pozdrawiam serdecznie,

Hania z DT Artimeno


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.