Obserwatorzy

piątek, 23 czerwca 2017

Gościnna Projektantka - Dominika Brzeska

Witajcie, 
Dzisiaj w naszych skromnych progach gościmy Dominikę Brzeską, autorkę bloga
http://allearte.blogspot.com/

Dominika była już naszym gościem, zerknijcie TU
cieszymy się, że przy okazji wygranej w naszym wyzwania możemy ponownie się z nią spotkać.

Dominiko witaj 

Witaj serdecznie Kasiu :) Witajcie Czytelnicy :) Jest mi niezmiernie miło ponownie gościć w tych przytulnych i niezwykle twórczych progach bloga ARTIMENO :)

Twoje prace się wyróżniają i są bardzo zapamiętywalne. Masz po prostu to coś, niezwykłe wyczucie kolorów i kompozycji. Do tego dochodzi niezwykle estetyczne wykonanie. Przypomnij proszę jak zaczęła się Twoja scrapowa przygoda.

Bardzo dawno temu, po przeczytaniu pewnego artykułu, zakiełkowało małe marzenie...musiałam je zamknąć w szufladce na długie lata... w praktyce - dopiero...albo już...6 lat temu skleiłam pierwsze, skromne zaposzenia komunijne dla syna.

Może namówię Cię na pokazanie pierwszych prac ?

Proszę uprzejmie :) daleko im do ideału...nawet same zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia...ale są one najlepszym dowodem na to, jaką drogę pokonałam i jak wiele nowych rzeczy się nauczyłam :) a przede wszystkim są one dowodem na to, że marzenia się spełniają!!!

Pierwsza praca mediowa:
Cały czas u Ciebie na blogu różnorodnie – od kartek do przepięknych mediowych prac. Czy jest coś, co najbardziej lubisz dziś wykonywać?  Co jakiego wyzwania siadasz z największą ochotą?

Na pewno najlepiej się czuję, gdy dostaję po prostu "wolną rękę"...tzn że klient zna nasze prace, podoba mu się nasz styl i ufa nam. Wtedy proces twórczy jest swobodny i nieograniczony :) Ostatnim czasem sporo wykonuję foto-kartek...lubię wtedy trochę podumać nad taką fotografią, wyczuć klimat i dać się ponieść fantazji...ile ludzi, tyle charakterów - to ma największy wpływ na różnorodność w moich pracach :)

Opowiedz nam o swoim najdziwniejszym zleceniu/ zamówieniu/wyzwaniu. Czy było coś takiego o czym na początku pomyślałaś „no nie dam rady”?

;););) ten wywiad Kasiu ;););) a poważnie...gdy dostaję szereg wytycznych od konkretnej kolorystyki począwszy, po zgrabne zgranie w spójną całość szeregu skrajnych zainteresowań osoby obdarowywanej ;) nieraz jest to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia ;) ostatnio robiłam pudełko dla zawodowego żołnierza, który gra na waltornii, jest miłośnikiem motorów i naszych rodzimych syrenek...na szczęście...temat dał się okiełznać bez większych problemów :)

Bez czego nie siadasz do tworzenia, czyli po prostu Twój ulubiony scrapowy przedmiot:

Trudno ograniczyć się do tego jednego naj, naj...ale prawie zawsze w moich pracach pojawia się: bezwzględnie biały Slash!, białe gesso, biały sznurek, maszynowe przeszycia oraz tona kostek dystatansowych ;)

Tak kreatywna osoba jak Ty z pewnością ma nie jedną pasję, powiedz, co robisz kiedy nie jest to scrapbooking?

Scrapbooking zawładnął całym moim wolnym czasem... a tego jak większości...zawsze brakuje ;)
czasem amatorsko "operuję" szydełkiem...i dobry film lubię...i lubię też "zatracać się" w ulubionej muzyce...

Czy masz jakieś ogromne marzenie dotyczące scrapbookingu? Jakiś plan do spełnienia? :) Jakaś technika do okiełznania?
Chciałabym by hobby, stało się pracą...by jako rzecze Konfucjusz...nie przepracować ani jednego dnia więcej w swoim życiu ;) a póki co...podziwiam cudne foamiranowe kwiaty...decoupage mnie korci...a biżuteria wire-wrapping nęci...tylko czasu brakuje...


Bardzo dziękuję Ci za wywiad, cieszę się że miałam przyjemność go z Tobą przeprowadzić. Mam nadzieję że będziesz stałym gościem naszych wyzwań.
Też mam taką nadzieję ;) brałam udział w wyzwaniach odkąd tylko ogarnęłam ten temat ;) traktuję to jako swoistą drogę autorozwoju...drogę do sukcesu!


A teraz mój ulubiony moment: zaprezentuję Wam prace Dominiki.
Są tak piękne że nawet nie udało mi się napisać stosownego komentarza:

Spójrzcie też na te kartki ze zdjęciami.
Dominika powiedziała, że: "lubi podumać nad fotografią i wyczuć klimat". 
To są idealne przykłady na jej profesjonalne podejście:
 Dominika, jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za rozmowę, 
za poświęcony czas i za prezentację tak cudownych  prac.

A ja już dzisiajwraz z Dominiką, zapraszam na nasze kolejne wyzwanie, które rusza 29 czerwca.

Do zobaczenia
Kasia
3 komentarze :

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.