Obserwatorzy

wtorek, 13 sierpnia 2013

Witamy nowe członkinie DT

Witajcie,

Na początku chciałam bardzo, bardzo podziękować za wszystkie zgłoszenia. Wszystkie meile z wielkim zainteresowaniem przeczytaliśmy, dziękujemy za porady, uwagi i pomysły na nasz blog. 

Jak się domyślacie nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich do naszego DT ale, życzymy Wam siły i wiary w dążeniu do realizacji swoich marzeń.

Do naszej grupy dołączają dwie wspaniałe dziewczyny:


Na imię mam Monika, stąd  mój skomplikowany nick M. :]
Mam to szczęście w życiu, że mogę zajmować się tym co lubię – a lubię rękodzieło oczywiście. Fascynacja procesem tworzenia mnie nakręca.
Zajmowałam się różnymi rodzajami  „robótek ręcznych”, od szydełkowania i robienia na drutach, przez malowanie na szkle, frywolitę aż do scrapbookingu.
Najpierw odkryłam digital scrapbooking. Nie lubię gdy moje zdjęcia znikają gdzieś w komputerze nigdy więcej nie oglądane, więc postanowiłam poszukać ciekawego sposobu na ich wyeksponowanie.
Zatrzymałam się na dłużej na cardmakingu. Uwielbiam prace warstwowe z pięknymi kwiatami, koronkami, przeszyciami. Lubię też  wszelkiego rodzaju pudełeczka, albumy, notesy.
Ciągle jest mnóstwo rzeczy których nawet nie próbowałam, a które mam w planach przetestować :]. To dobrze, ponieważ mam nieograniczoną ilość pomysłów w głowie.Nazywam się Magdalena Deberny a w wirtualnym świecie znana jestem jako Mrude. Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania grafikiem i fotografem.  
Na co dzień jestem mamy dwóch szkrabów Dawida i zupełnie świeżego "Nabytku" Dominika. Scrapbookingiem zajmuję się od 2009r. Moje ulubione prace to kartki i albumy, ale zdarza mi się zrobić inne formy. Mój styl nazywam romantyczno kwiatowy. Chyba z braku córki umiłowałam sobie kolor różowy i inne pastelowe kolory, shabby chic, przeszycia..
Z przyjemnością pokażę wam moje prace i spróbuję zarazić miłością do scrapbookingu.Jeszcze raz witam Was serdecznie w naszych progach.
Zapowiada się wspaniała współpraca a dla naszych obserwatorów niezła uczta inspiracji.

Załoga sklepu Artimeno.

3 komentarze :

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.