Dzisiejszym postem chcielibyśmy zainaugurować comiesięczny cykl promujący wybrany produkt ze sklepu Artimeno.
Za każdym razem będziemy zamieszczać garść inspiracji i pomysłów  z wykorzystaniem tegoż produktu, wykonanych przez projektantki DT.
Dodatkowo w sklepie Artimeno  produkt miesiąca będzie można kupić w promocyjnej cenie  przez  4 tygodnie do czasu publikacji nowego postu z tego działu. 
A oto produkt lipca 2012r.:
 ĆWIEKI PERŁOWE 12 mm 
( bordowe, cappuccino, białe i kremowe)   
W pracach scrapbookingowych ćwieki stosowane są przede wszystkim jako element ozdobny, np:
- środka kwiatu, kokardy, wiatraka, grzbiet motyla, wisienka na babeczce...lub samodzielny element...
W pracach wykonanych techniką origami mogą także służyć jako elegancki dodatek/wykończenie (tu przykładowa broszka):
Można je również wykorzystać przy wykończeniu robótek szydełkowych: 
Mam nadzieję, że nasze inspiracje przydadzą się Wam w pracy z pięknymi i eleganckimi elementami jakimi są ćwieki perłowe:) A może macie jeszcze inne pomysły na ich wykorzystanie?
Pozdrawiam 
OriBella 

















Piękne prace i bardzo różnorodne:) A te ćwieki od dawna mi się podobają:)Bałwanek o tej porze roku może służyć jako gadżet ochładzający;)
OdpowiedzUsuń